PolecaneWP Pilot

WP Pilot z nowym pakietem kanałów informacyjnych

WP Pilot rozszerza swoją ofertę. Najpopularniejsza w Polsce platforma telewizji online prezentuje pakiet NEWS, w którym znajdują się najważniejsze polskie oraz zagraniczne kanały informacyjne.

 

W pakiecie NEWS, pełnym najświeższych wiadomości z kraju i ze świata na WP Pilot dostępnych jest 11 kanałów: TVN24, TVN24 BiŚ, CNN, CNBC Europe, Sky News, France24 English, France24, News24, Ukraina24, wPolsce.pl, TV Republika.

Listę kanałów otwiera stacja TVN24, pierwsza polska telewizja informacyjna, nadająca program przez całą dobę.

TVN BiŚ poświęcony tematyce ekonomicznej oraz międzynarodowej. Dziennikarze wraz z ekspertami prowadzą analizy rynku i ich wpływu na codzienne życie.

Sky News to brytyjska stacja informacyjna z licznymi autorskimi programami.

CNN nadająca z USA, dostarczy newsy z całego świata.

CNBC Europe bogaty w programy o tematyce finansowej, nowinki z parkietów i rynków, a także dyskusje z liderami biznesu.

wPolsce i TV Republika to polskie stacje, prezentujące analizę aktualnych wydarzeń i rozmowy z topowymi polskimi ekspertami.

Ukraina24
, czyli główny kanał informacyjny na Ukrainie.

W pakiecie znajdują się też francuskie kanały informacyjne – France 24 nadający po francusku oraz France 24 English w angielskiej wersji językowej.

WP Pilot to najpopularniejsza w Polsce platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych. W ofercie WP Pilot dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz te, dedykowane najmłodszym. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w maju 2022 roku z WP Pilot korzystało 1,7 mln widzów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *