WP Wiadomości liderem wśród serwisów informacyjnych

Według najnowszych wyników badania Mediapanel (Gemius/PBI) WP Wiadomości zdobyły w kwietniu b.r. pierwsze miejsce w kategorii informacje i publicystyka. W minionym miesiącu serwis odwiedziło 10,8 mln użytkowników.

 

Serwis informacyjny Wirtualnej Polski ponownie uplasował się na pozycji lidera w swojej kategorii. W kwietniu użytkownicy spędzali na nim średnio 1 godzinę i 3 minuty i wykonali ponad 480 mln odsłon.

– Ostatnie wyniki badania Mediapanel potwierdzają, że Polacy darzą nas zaufaniem. W tym szczególnym czasie, gdy za naszą wschodnią granicą toczy się wojna jest to dla nas szczególnie ważne. Ubiegłoroczne wzmocnienie zespołu i rozwój treści newsowych przynoszą efekty. Dobre wyniki napełniają nas optymizmem i mobilizują do dalszej ciężkiej pracy – komentuje Jacek Amsterdamskiszef serwisu WP Wiadomości, dyrektor departamentu Wideo Online.

Kwiecień był kolejnym miesiącem wzmożonej pracy newsroomu WP. Dziennikarze Wirtualnej Polski relacjonowali najważniejsze wydarzenia ze świata bezpośrednio z ich centrum. Tatiana Kolesnychenko i Patryk Michalski pokazywali wojnę w Ukrainie prosto z Kijowa, tworząc poruszające reportaże. Patryk Michalski był też specjalnym wysłannikiem do Budapesztu, skąd relacjonował wybory parlamentarne na Węgrzech. Remigiusz Półtorak opisał przebieg wyborów prezydenckich we Francji prosto z Paryża.4

Wiadomosci.wp.pl to serwis informacyjny Wirtualnej Polski, w którym przedstawiane są informacje z kraju i świata, materiały autorskie, raporty specjalne, wywiady, felietony i wypowiedzi ekspertów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *