Zapowiedzi TV

Wrzesień 2017 na kanale CBS Action

We wrześniu CBS Action szczególnie poleca uwadze premierę 1. sezonu serialu „Deadwood”, przedstawiającego losy wyjętej spod prawa osady na Dzikim Zachodzie, oraz premierę 1. sezonu serialu „Najemnicy”, który śledzi losy elitarnej jednostki, wykonującej trudne misje w walce z przestępczością.
 
W nadchodzącym miesiącu będzie można zobaczyć również cykl Cyberwojny przyszłości, a w nim m.in. takie filmy, jak „Max Knight: Ultraszpieg”„Wojna światów” czy „Transmorfersi”.
We wrześniu na kanale zagości także 4. sezon serialu „Doktor Becker”, który przedstawia perypetie porywczego lekarza, oraz 4. sezon serialu „JAG – Wojskowe Biuro Śledcze”, podążającego za parą prawników rozwiązujących tajemnice wojskowych śledztw.
Doktor Becker
Premiera sezonu 4.
Od 4 do 19 września w dni powszednie od 12:00 (po dwa odcinki)
John Becker to cyniczny absolwent harvardzkiego wydziały medycyny, który jest samotnikiem mającym problem z otwieraniem się przed innymi ludźmi. Kiedy patrzy na świat, wydaje mu się, że cała ludzkość oszalała i jest pełna niespójności i archaicznego myślenia. Choć diagnozowaniem innych zajmuje się zawodowo, Becker uważa, że może przedstawiać swoje diagnozy nawet wtedy, gdy nikt o nie nie prosi.
Bohater nie ma problemu z wypowiadaniem na głos wszystkiego, co przyjdzie mu do głowy, nigdy nie owija w bawełnę i często zdarza mu się obrazić nawet przypadkowych przechodniów. Mimo to jego przyjaciele i współpracownicy dostrzegają złote serce kryjące się pod maską niezadowolenia i akceptują jego gburowate zachowanie.
WYSTĘPUJĄ: Ted Danson, Hattie Winston, Alex Dèsert
JAG – Wojskowe Biuro Śledcze
Premiera sezonu 4.
Od 6 września w dni powszednie o 18:00
Powtórki: następnego dnia powszedniego o 8:00 i 13:00
Rozgrywająca się w przytłaczającym świecie samolotów myśliwskich, olbrzymich lotniskowców i nuklearnych łodzi podwodnych akcja przedstawia losy Harmona “Harma” Rabba Juniora, zaradnego prawnika i oficera marynarki wojennej, który wciela się w rolę śledczego, prokuratora i adwokata.
Partnerką bohatera jest podpułkownik Sarah “Mac” Mackenzie – pewna siebie, surowa, lecz emocjonalnie wrażliwa adwokat Korpusu Piechoty Morskiej. Dwójka bohaterów używa swojej inteligencji i determinacji, by rozwikłać tajemnice wojskowych śledztw dotyczących m.in. morderstw, zdrad, czy szpiegostwa.
WYSTĘPUJĄ: David James Elliot, Catherine Bell, John M. Jackson
Deadwood
Premiera sezonu 1.
Od 24 września w weekendy o 23:00 (po dwa odcinki)
W czasach zachłanności i powszechnych rabunków rozpoczyna się największa gorączka złota w historii Ameryki, która ściąga tłum wyrzutków społeczeństwa do wyjętej spod prawa osady, gdzie każdy zasób ma wysoką cenę. Akcja rozpoczyna się w dwa tygodnie po klęsce Custera w bitwie nad Little Bighorn i łączy w sobie historie prawdziwych i fikcyjnych postaci, przedstawiając pełną rozmachu opowieść o moralności.
Umiejscowione w odebranych Indianom Black Hills, Deadwood to nielegalna, nieucywilizowana i pełna brutalności osada, która przyciąga wachlarz barwnych, chcących się szybko wzbogacić postaci. Bezpardonowy realizm oraz zaskakująca kreatywnością fabuła czyni serial wciągającą produkcją pełną malowniczych bohaterów, która wykorzystuje elementy tradycyjnego westernu i ukazuje je w zupełnie nowym świetle.
WYSTĘPUJĄ: Timothy Olyphant, Ian McShane, Molly Parker
Najemnicy
Premiera sezonu 1.
Od 19 września w dni powszednie o 17:00
Elitarna, walcząca z przestępczością grupa wykorzystuje nieśmiercionośną broń oraz kompetencje sił specjalnych do realizacji zleceń leżących daleko poza możliwościami zwyczajnych stróżów prawa.
WYSTĘPUJĄ: Brad Johnson, Tim Abell, Melinda Clarke
CYBERWOJNY PRZYSZŁOŚCI
Premiery filmowe w każdą środę i czwartek o 21:00
Terminatorzy
6 września
WYSTĘPUJĄ: Jeremy London, A. Martinez, Paul Logan
Niewielki oddział ruchu oporu walczy z cyborgami, które przejęły władzę nad całą planetą.
Max Knight: Ultraszpieg
7 września
WYSTĘPUJĄ: Michael Landes, Rachel Blakely, Brooke Harman
Młody, zdolny szpieg nowej generacji jest ostatnią deską ratunku dla całej ludzkości – musi on stawić czoła geniuszowi komputerowemu, który za cel postawił sobie zniszczenie całego świata.
Transmorfersi
13 września
WYSTĘPUJĄ: Matthew Wolf, Amy Weber, Shaley Scott
Rasa robotów-kosmitów podbiła Ziemię i zmusiła ludzkość do ukrycia się. Po kilkuset latach całkowitej dominacji kosmitów, niewielka grupa ludzi zarysowuje plan, który pozwoli na pokonanie robotycznych okupantów w ostatecznej walce pomiędzy człowiekiem a maszyną.
Transmorfersi: Upadek ludzkości
14 września
WYSTĘPUJĄ: Bruce Boxleitner, Jennifer Rubin, Shane Van Dyke
W prequelu do Transmorfersów, roboty-kosmici atakują Ziemię i ostatecznie zmuszają ludzi do schronienia się pod powierzchnią planety. Początkowo jednak ataki robotów pozostają niezauważone niemal przez nikogo – poza doktor Jo Summers, która szybko zaczyna podejrzewać to, co wiedzą już przedstawiciele rządów na całym świecie: oto nadchodzi koniec Ziemi takiej, jaką znaliśmy.
Wojna światów
20 września
WYSTĘPUJĄ: C. Thomas Howell, Peter Greene, Rhett Giles
W tej uwspółcześnionej ekranizacji powieści H. G. Wellsa ludzka cywilizacja zostaje skazana na zagładę, gdy rasa superkosmitów atakuje Ziemię. W mgnienu oka olbrzymie kroczące machiny bojowe pokrywają powierzchnię Ziemi, by niszczyć wszystko, co spotkają na swej drodze. Podczas gdy miasta obracane są w perzynę, a ludzie giną w zatrważającym tempie, jeden człowiek zmaga się z niełatwym zadaniem odnalezienia broni, która mogłaby odmienić losy ludzkości.
Wojna światów 2: Nowa fala
21 września
WYSTĘPUJĄ: C. Thomas Howell, Christopher Reid, Kim Little
Dwa lata po inwazji Marsjan, najgorszy koszmar George’a Herberta staje się rzeczywistością: najeźdźcy powrócili. Podczas gdy druga fala ataku śmiercionośnych, marsjańskich machin niszczy to, co pozostało z Ziemi, sojusz sił militarnych przygotowuje odważny atak na samą Czerwoną Planetę. Po raz kolejny losy ludzkości wiszą na włosku.
Na krawędzi jutra
27 września
WYSTĘPUJĄ: Kelly Hu, Anthony Marks, Robert Picardo
Kiedy wrogie obiekty latające zaczynają atakować Ziemię w celu jej zniszczenia, ludzkość musi walczyć o przetrwanie. Podczas gdy ważą się losy największej bitwy, kilku astronautów wślizguje się na statek-matkę, by odkryć tam portal prowadzący do rodzimej planety najeźdźców. Astronauci zostają brutalnie zamordowani – przedtem jednak udaje im się przesłać na Ziemię informację o swoim odkryciu. Nie widząc innego wyjścia, Ziemianie wysyłają przez portal elitarny zespół żołnierzy i naukowców. Ich zadaniem będzie walka z inwazją u samego jej źródła.
American Warships: Początek inwazji
28 września
WYSTĘPUJĄ: Mario Van Peebles, Carl Weathers, Johanna Watts
Kiedy flota tajemniczych statków rozpoczyna wojnę przeciwko Ziemi, na barkach załogi USS Iowa, ostatniego amerykańskiego okrętu wojennego, spoczywa ciężar zatrzymania globalnej zagłady.
WYSTĘPUJĄ: Dominique Swain, Jake Busey, Joshua Michael Allen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *