Wrzesień 2017 na kanale CBS Reality

We wrześniu CBS Reality szczególnie polecamy uwadze premierę 1. sezonu serialu dokumentalnego „Spisane krwią”, produkcji własnej CBS Reality, w której poznamy szczegóły prawdziwych zbrodni, które natchnęły pisarzy do napisania kryminałów.
 
W nadchodzącym miesiącu CBS Reality poleca również premierowe odcinki 1. sezonu serialu dokumentalnego pt. „Tragedia ze skandalem w tle”, przedstawiającego prawdziwe relacje osób blisko związanych z najgłośniejszymi sprawami sądowymi w historii.
We wrześniu będzie miała miejsce także premiera 2. sezonu serialu „Bliźniacze zło”, dokumentującego przerażające historie bliźniąt, które dopuściły się strasznych czynów, oraz premiera 3. sezonu produkcji pt. „Mordercy celebryci”, przedstawiającej historie morderców, którzy zyskali rozgłos.
W nadchodzącym miesiącu będzie można również zobaczyć premierowe odcinki 4. sezonu serialu dokumentalnego „Zabójcze żony”, w którym poznamy wstrząsające historie kobiet, które zamordowały – lub usiłowały to zrobić – swoich partnerów, a także premierę 6. sezonu produkcji dokumentalnej pt. „Ekstremalni egzekutorzy”, odsłaniającej kulisy pracy zespołu profesjonalnych komorników.
SPISANE KRWIĄ
Premiera sezonu 1.
Produkcja własna CBS Reality
Od 24 września, w niedziele o 22:00.
Kontynuacja w październiku
„Spisane krwią” to nowa seria dokumentalna, w której fikcja spotyka się z rzeczywistością. Simon Toyne, autor bestsellerowych powieści, rozmawia z innymi twórcami kryminałów o przerażających zbrodniach, które zdarzyły się naprawdę i które zainspirowały ich do napisania książek. Każdy odcinek przedstawia sprawę innego przestępstwa za pomocą rekonstrukcji zdarzeń, a także wywiadów z osobami, które były bezpośrednio związane ze śledztwem, takimi jak policjanci prowadzący dochodzenie czy biegli sądowi. Pisarze mówią o tym, w jaki sposób zaadaptowali realne wydarzenia tak, że posłużyły za podstawę fabularną bestsellerów. Tym samym seria pokazuje, że czasem prawdziwe zbrodnie mogą być zdecydowanie bardziej brutalne i przerażające, niż te wymyślone. W programie wystąpią m.in. Mark Billingham, Peter James, i Alex Marwood.
TRAGEDIA ZE SKANDALEM W TLE
Premiera sezonu 1.
Od 14 do 22 września, od wtorku do piątku o 22:00
Program, będący spin-offem hitu Mordercy celebryci, przedstawia relacje członków rodziny ofiar, ławników, funkcjonariuszy policji oraz dziennikarzy, którzy byli zaangażowani w opisywanie sprawy danego skandalu – wszystko to po to, by przekazać widzowi nowe informacje oraz zaprezentować różne perspektywy oglądu danej afery. Komentatorem serii jest Steve Helling – pisarz i reporter kryminalny magazynu „People” – który zajmował się relacjonowaniem wielu głośnych skandali, m.in. sprawy Casey Anthony czy Amy Fisher.
BLIŹNIACZE ZŁO
Premiera sezonu 2.
Od 11 do 25 września od poniedziałku do czwartku o 23:00
Świat bliźniąt jest dziwny i fascynujący – z ich własnym, odrębnym sposobem porozumiewania się i z identyczną powierzchownością. Program przygląda się także rozpowszechnionym przekonaniom, wedle których bliźnięta czują, gdy temu drugiemu zadawany jest ból oraz które głoszą, że jeśli jedno z rodzeństwa zejdzie na złą drogę, to robi to z rozmachem – będzie sypiać z mężem swojej siostry, wrobi ją w morderstwo, ukradnie jej tożsamość, a nawet… powróci ze świata zmarłych.
MORDERCY CELEBRYCI
Premiera sezonu 3.
Od 5 do 13 września, od wtorku do piątku o 22:00
Program przedstawia historie morderców, którzy zyskali rozgłos po tym, gdy ich zbrodnie wzbudziły gorące zainteresowanie mediów. Niepokojące motywy stojące za morderstwami od zawsze stanowiły obiekt fascynacji – czy to dla telewizji, powieściopisarzy czy reżyserów – jednak dlaczego tylko niektórzy mordercy przyciągają uwagę milionów ludzi?
ZABÓJCZE ŻONY
Premiera sezonu 4.
Od 25 września w dni powszednie o 21:00. Kontynuacja w październiku
Trzymająca w napięciu seria przedstawia niewiarygodne historie ośmiu kobiet, które pochodzą z różnych środowisk i mieszkają w różnych stanach USA. Każda z kobiet zaatakowała nożem swojego partnera. Czy działały w samoobronie, czy też powodem była wściekłość? 4. sezon przedstawia historię Edny, Debry, Terri, Karen, Tiny, Tamary, Michelle i Breanny. Każda z nich wyszła zwycięsko ze straszliwych doświadczeń, takich jak uzależnienie, napaść na tle seksualnym, walka o opiekę nad dzieckiem czy przemoc fizyczna.
EKSTREMALNI EGZEKUTORZY
Premiera sezonu 6.
Od 16 września w weekendy od 11:00 (po cztery odcinki). Kontynuacja w październiku
Program wkracza w wypełniony pośpiechem i stresem świat komorników, podążając za zespołem świetnie wyszkolonych profesjonalistów z San Fernando Valley w stanie Kalifornia. Niezależnie od tego czy raty, z którymi zalegasz dotyczą zakupu samochodu, łodzi, motocykla czy nawet samolotu, zespół Ekstremalnych egzekutorów cię znajdzie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *