MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Wrzesień 2017 na kanale Discovery Channel

Richard Rawlings z powodzeniem prowadzi kilka firm, między innymi słynny warsztat Gas Monkey Garage oraz restaurację Gas Monkey Bar and Grill.

 

WARSZTAT – REAKTYWACJA
(GARAGE REHAB)
Od środy, 6 września, godz. 22:00

Richard Rawlings z powodzeniem prowadzi kilka firm, między innymi słynny warsztat Gas Monkey Garage oraz restaurację Gas Monkey Bar and Grill. Teraz gwiazda programu „Auto-reaktywacja” chce pomóc innym właścicielom firm osiągać podobne sukcesy.

Wyrusza zatem w podróż po całych Stanach Zjednoczonych, poszukując różnego rodzaju warsztatów samochodowych i motocyklowych, które są na skraju bankructwa i rozpaczliwie potrzebują zastrzyku gotówki. Może chodzi o stare czy niesprawne narzędzia i podnośniki? Może budynki zaczynają się sypać? A może problem polega na złym zarządzaniu i braku porozumienia między właścicielami a personelem? Richard i jego ekipa próbują ratować upadające warsztaty przed zamknięciem.

PRZETRWAĆ NA WYSPIE Z BEAREM GRYLLSEM
(THE ISLAND WITH BEAR GRYLLS 4)
Od poniedziałku, 18 września, godz. 22:00

W XXI w. nasze życie uległo wielkim przemianom na skutek błyskawicznego rozwoju technologii — jednym ze skutków tej sytuacji są większe niż kiedykolwiek różnice międzypokoleniowe. Łowca przygód i mistrz sztuki przetrwania Bear Grylls chce sprawdzić, czy zależność od technologii pozbawiła młodych ludzi pewnych podstawowych umiejętności i czy nieco starsze pokolenie zdołało uniknąć tych braków. W najnowszej wersji reality show Grylls umieszcza dwie grupy ludzi w różnym wieku na dwóch bezludnych wyspach na Pacyfiku.

Uczestnicy nie mają zapasowych ubrań i dysponują jedynie podstawowymi narzędziami. Które pokolenie lepiej poradzi sobie w tej trudnej sytuacji? Młodsi mają początkowo problemy ze znalezieniem pożywienia i wody — starsi radzą sobie z tym dużo lepiej. Jednak, gdy zapasy wody wyczerpują się są zmuszeni do poszukania nowego miejsca na „dom”. Czy przeniosą się na wyspę młodszej grupy? Jak dogadają się z nowymi sąsiadami?

NAGI INSTYNKT PRZETRWANIA
(NAKED AND AFRAID 3)
Od poniedziałku, 25 września, godz. 21:00

Przetrwają najlepiej przystosowani? Oto program przenoszący tę zasadę na nowy poziom: para nieznajomych zostaje porzucona nago w odludnym miejscu i musi walczyć o przetrwanie w najbardziej niegościnnych rejonach świata.

Pozostawieni sami sobie, bez jedzenia, wody i ubrania, muszą przeżyć 21 dni. Sarah, instruktorka nurkowania, i były komandos Ben trafiają na niewielką tratwę ratunkową na środku oceanu. Lacey, miłośniczka wędrówek, i emerytowany policjant Jason muszą współpracować, aby przeżyć w lasach deszczowych w Belize, na terenach nawiedzanych przez tropikalne burze i huragany.
Uczestnicy nie mają ze sobą prawie nic: każdy może zabrać tylko jeden wybrany przedmiot. Walczą o przetrwanie ze świadomością, że jedyną czekającą ich nagrodą jest duma i poczucie dokonania czegoś wyjątkowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *