MediaZapowiedzi TV

Wrzesień na kanale AMC

W nadchodzącym miesiącu kanał AMC szczególnie poleca uwadze polską premierę drugiej części 3. sezonu „Fear the Walking Dead” – emisja dwóch pierwszych odcinków w poniedziałek 11 września od godz. 21:00.

Przed premierą kolejnej części serialu AMC zaprasza na maraton z sezonem 3A – w sobotę 9 września oraz w niedzielę 10 września od godz. 21:00.

We wrześniu  AMC zaprasza również na polską premierę 4. sezonu „Halt and Catch Fire” – w czwartek 28 września o godz. 21:00.

W tym miesiącu AMC poleca ponadto kontynuację 3. sezonu „Halt and Catch Fire” – 21 września (czwartek) o 21:00 wyemitujemy finałowy odcinek.

Przed premierą kolejnego sezonu AMC zaprasza na maraton z serialem „Halt and Catch Fire” – w sobotę 23 września oraz w niedzielę 24 września od godz. 21:00.
 
W nadchodzącym miesiącu polecamy ponadto cykl filmowy „Na krawędzi strachu” – w każdą środę o godz. 21:00.

FEAR THE WALKING DEAD
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Polska premiera sezonu 3b – emisja dwóch pierwszych odcinków
w poniedziałek 11 września od godz. 21:00
Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o godz. 21:00
Maraton z sezonem 3A w sobotę 9 września oraz w niedzielę 10 września od godz. 21:00
W drugiej części 3. sezonu „Fear the Walking Dead” rodzinie Clarków i Ottów udaje się zawrzeć kruche porozumienie z ludem. Niegdysiejsi wrogowie muszą teraz współpracować, aby przetrwać. Napięcie na ranczu Broke Jaw cały czas rośnie – siły bojowe wspólnoty zostały zdziesiątkowane, brakuje niezbędnych zasobów, a umarli nadchodzą. Zapora Gonzaleza staje się jedynym gwarantem przetrwania. Strand sięgnął dna i rozpaczliwie potrzebuje partnera, który pomógłby mu w zdobyciu jedynej waluty uznawanej w postapokaliptycznym świecie – tylko w ten sposób uda mu się wyjść z obecnej sytuacji. W tym samym czasie Daniel odnajduje się w roli żołnierza, służąc Loli i społeczności zgromadzonej wokół zapory, nie może jednak zapomnieć o Ofelii.
Występują: Kim Dickens, Frank Dillane, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Daniel Sharman, Danay Garcia
TALKING DEAD: FEAR EDITION
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Emisja programu zaraz po odcinkach sezonu 3B serialu „Fear the Walking Dead”
Gospodarz programu, Chris Hardwick, rozmawia z aktorami, producentami i innymi znanymi gośćmi o ostatnio wyemitowanym odcinku „Fear the Walking Dead”. Na antenie prezentowane są również kulisy powstawania serialu.
Gospodarz programu: Chris Hardwick
HALT AND CATCH FIRE
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Polska premiera 4. sezonu w czwartek 28 września o godz. 21:00
Kolejne odcinki w każdy czwartek o godz. 21:00
W ostatnim, 4. sezonie serialu, bohaterowie będą pilotować początki internetu i przeglądarek internetowych oraz rozmyślać o swoim życiu, zarówno osobistym jak i zawodowym, a konkurencyjny rynek świata technologii będzie nadal wpływał na ich relacje i niekiedy je komplikował. Donna rozpoczyna nowe, śmiałe przedsięwzięcie, które koliduje z zawodowymi poczynaniami jej byłego męża Gordona oraz jego partnera biznesowego, Joego MacMillana. Bosworth ukrywa kłopotliwą tajemnicę, która może zniszczyć jego związek z Diane. Cameron boryka się ze skutkami zawodowej i osobistej porażki, nie dopuszczając do siebie możliwości, że losy jej i byłych partnerów mogą jeszcze kiedykolwiek się przeciąć.
Występują: Lee Pace, Scoot McNairy, Mackenzie Davis, Kerry Bishé
HALT AND CATCH FIRE
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Kontynuacja 3. sezonu w każdy czwartek o godz. 21:00
Finałowy odcinek 21 września o godz. 21:00
Maraton z 3. sezonem w sobotę 23 września oraz w niedzielę 24 września od godz. 21:00
W 3. sezonie firma Mutiny zostaje przeniesiona z Teksasu do Doliny Krzemowej. Jej właścicielki, Cameron oraz Donna, poszukują pomysłu, który uczyni z Mutiny liczącego się gracza w branży komputerowej. Jednak za sprawą nowych współpracowników, ich partnerstwo zostanie wystawione na próbę. Gordon stara się odnaleźć własne miejsce w firmie żony. W tym samym czasie Joe buduje swoje imperium decydując się na odważne rozwiązania, które wstrząsną Doliną Krzemową i spowodują, że losy bohatera i jego byłych partnerów znów się przetną.
Występują: Lee Pace, Scoot McNairy, Mackenzie Davis, Kerry Bishé
FILMY
NA KRAWĘDZI STRACHU
W każdą środę o godz. 21:00
BLUE VELVET
6 września o godz. 21:00
Film z 1986 roku w reżyserii Davida Lyncha to trzymający w napięciu, zmysłowy i surrealistyczny thriller pokazujący, że zło może czaić się nawet w najbardziej idealnym z miejsc. Kiedy młody chłopak, Jeffrey Beaumont (Kyle MacLachlan), próbuje rozwikłać tajemnicę dziwnych wydarzeń w małym miasteczku, nieoczekiwanie otwiera bramy do świata pełnego przemocy, seksu i zbrodni.
Występują: Isabella Rossellini, Kyle MacLachlan, Dennis Hopper
W PRZEBRANIU MORDERCY
13 września o godz. 21:00
Gdy była pacjentka kradnie brzytwę z biura swojego psychiatry (Michael Caine), ten obawia się, że kobieta może stanowić śmiertelne zagrożenie dla otoczenia. Po tym jak luksusowa dziewczyna na telefon jest świadkiem morderstwa, sprawca podąża jej tropem. Jeśli kobieta nadal żyje, może znać klucz do rozwikłania tajemnicy.
Występują: Michael Caine, Angie Dickinson, Nancy Allen
ZŁODZIEJ
20 września o godz. 21:00
Reżyserem tego stylowego, pięknie sfilmowanego thrillera jest Michael Mann. Frank (James Caan), zawodowy włamywacz specjalizujący się w otwieraniu sejfów, planuje swój ostatni skok.
Występują: James Caan, Tuesday Weld, Willie Nelson
MECHANIK
27 września o godz. 21:00
Starzejący się płatny zabójca (Charles Bronson) szkoli młodego człowieka na swojego następcę. W końcu staje się jasne, że ktoś dopuścił się względem nich zdrady.
Występują: Charles Bronson, Jan-Michael Vincent, Keenan Wynn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *