Wrzesień na kanałach Cartoon Network i Boomerang

Przedstawiamy ramówkę kanałów Cartoon Network i Boomerang na wrzesień wraz z hitami programowymi miesiąca.

 

 

 

 

NIESAMOWITY ŚWIAT GUMBALLA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 16 WRZEŚNIA O 15:45
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 15:45

Cartoon Network przygotował kolejną dawkę zwariowanych historii Gumballa, Darwina, Anais i reszty kreskówkowych dzieciaków z Elmore.

W nowych odcinkach szóstego sezonu te barwne postacie wesprą Tęczową Fabrykę, zajmą się rozwiązywaniem tajemniczych łamigłówek, a także zagrają w pewną wyjątkową grę planszową! Premiera już we wrześniu.

BAKUGAN: BATTLE PLANET
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 9 WRZEŚNIA O 20:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 20:50

Młodzi gracze Bakugan, z Danem Kouzo na czele, każdego dnia toczą zaciętą rywalizację i walczą o losy całej planety. Choć wojownikami stali się dosłownie z dnia na dzień, to świetnie odnajdują się w tej roli.

Zupełnie nowe odcinki z emocjonującymi przygodami nastoletnich bohaterów już we wrześniu pojawią się w Cartoon Network!

DC SUPER HERO GIRLS
PREMIERA W SOBOTĘ 28 WRZEŚNIA O 14:50
EMISJA OD SOBOTY DO WTORKU O 14:50

Nadchodzi premiera nowej odjazdowej kreskówki o superbohaterkach DC Comics! Wyjątkowe dziewczyny o nadludzkich mocach będą dzielnie bronić swojego miasta.

Za dnia uczennice liceum w Metropolis, wieczorami obrończynie bezbronnych – Wonder Woman, Supergirl, Bumblebee, Batgirl, Zatanna i Jessika Cruz już we wrześniu pokażą co potrafią!

WEEKENDOWE HOCKI-KLOCKI
PREMIERA W SOBOTĘ 7 WRZEŚNIA O 8:30
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 8:30

W każdy weekend września widzowie mogą liczyć na niemałą dawkę wrażeń z najnowszymi odcinkami seriali animowanych Cartoon Network.

Natomiast 21 i 22 września fani emocjonujących przygód kreskówkowych postaci będą mogli spędzić WEEKEND Z BATMANEM I BEN 10, świętując osiemdziesiątą rocznicę powstania superbohatera w masce nietoperza. Na kanale pojawi się premiera „Scooby-Doo i Batman: Odważniaki i straszaki” oraz specjalne odcinki „Młodych Tytanów: Akcja!”, „Bena 10” oraz „LEGO Batman: Moc superbohaterów DC!”

 

 

 

MOCNY MIKE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 16 WRZEŚNIA O 16:45
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 16:45

Czy życzenie mopsa o imieniu Mike nareszcie się spełni i zdoła on w spokoju przeczytać swoją ulubioną gazetę? Każdego dnia tego boomerangowego bohatera odwiedzają futrzaki z sąsiedztwa.

Jakie pomysły przyjdą do głowy zabawnym postaciom z nowego serialu, który już we wrześniu będzie miał swoją premierę w Boomerangu? Widzowie dowiedzą się już wkrótce!

ZOO
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 23 WRZEŚNIA O 19:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:50

W zwariowanym ogrodzie zoologicznym w Londynie mieszkają śpiewające surykatki, beatboxujący żółw, a także lwy, pingwiny i rozrabiające lemury.

Najważniejszą rolę odegra tam jednak goryl Jurgen, który na co dzień przeżywa liczne przygody, rozwiązując skomplikowane zagadki. Nowe odcinki serialu „Zoo” już we wrześniu w Boomerangu.

MARATON Z TAFFYM
PREMIERA W SOBOTĘ 7 WRZEŚNIA O 9:15
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 9:15

Taffy to pewien bardzo sprytny szop, który w błyskotliwy sposób zdobył serce pani Majętnej, z dnia na dzień opuścił śmietnisko i zamieszkał w luksusowej posiadłości.

Jedyną przeszkodą na jego drodze stanowi pies Bentley – ulubieniec domu. Kolejne perypetie nowych bohaterów Boomeranga w ramach wyjątkowych weekendowych maratonów już we wrześniu.

KINO BOOMERANGA Z TOMEM I JERRYM
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 14 WRZEŚNIA O 17:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 17:40

Fani duetu zawadiackich kompanów – Toma i Jerry’ego, będą mogli każdego dnia oglądać zabawne filmy z ich przygodami.

Kultowy duet jak zwykle nie zawiedzie widzów i rozbawi ich swoimi kumpelskimi złośliwościami i rozgrywkami. Codzienne zabawy w kotka i myszkę już we wrześniu w Boomerangu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *