MediaZapowiedzi TV

Wrzesień na kanale Crime+Investigation Polsat

We wrześniu na Crime+Investigation Polsat analizujemy najgłośniejsze sprawy związane z przemocą seksualną i przemocą wobec kobiet. Od 8 września w każdy wtorek o 21:00 zaprezentujemy serię dokumentalną “Jeffrey Epstein: jego wszystkie ofiary”, która bada sprawę znanego finansjera, zawiadującego światową siatką handlu nieletnimi dziewczętami, które zdobywał dla siebie oraz grupy bogatych i potężnych przyjaciół. Jego ofiary, które w obliczu samobójstwa Epsteina nigdy nie dojdą sprawiedliwości, opowiadają czego doświadczyły i jak wydostały się z koszmaru.

 

Wrzesień przyniesie także pasmo programów STOP PRZEMOCY SEKSUALNEJ od 14 do 18 września na antenie Crime+Investigation Polsat. Stawiając na przedstawienie autentycznych przypadków, staramy zaprezentować historie, które mogą przestrzec przed niepokojącymi zachowaniami, potrafiącymi przerodzić się w życiową tragedię. W tym czasie wyemitujemy dokumenty o doniosłych sprawach medialnych – jak „R. Kelly: jego wszystkie ofiary” czy „Seksafera w Hollywood: sprawa Weinsteina”. Wielbicieli historii paranormalnych zapraszamy na serię „Nawiedzone szpitale”, której premiera odbędzie się 23 września o 23:00. Serial przedstawia przejmujące historie o zjawiskach paranormalnych do jakich dochodzi w szpitalach, domach opieki, kostnicach i placówkach medycznych.

Jeffrey Epstein: jego wszystkie ofiary

Surviving Jeffrey Epstein

We wtorki o 21:00 od 8 września na Crime+Investigation Polsat

Wśród światowych elit ten fakt był tajemnicą poliszynela. Siatka handlująca ludźmi i jeden człowiek w centrum uwagi. Setki ofiar. Kto wiedział, kto udawał, że niczego nie widzi, kto pomógł mu się wywinąć? W przeciwieństwie do Jeffreya Epsteina jego ofiary nadal żyją i borykają się ze skutkami traumatycznych doświadczeń. Czteroodcinkowy serial dokumentalny bada sprawę Epsteina, zawiadującego światową siatką handlu nieletnimi dziewczętami, które zdobywał dla siebie oraz grupy bogatych i potężnych przyjaciół.

Zarządzał tym procederem ze swoich luksusowych domów w Nowym Jorku, Palm Beach, Nowym Meksyku, Paryżu i na Karaibach. Zarzucono mu, że wykorzystywał własne bogactwo i wpływy do zatajenia prowadzonej działalności. Podczas pobytu w więzieniu Epstein popełnił samobójstwo. Stało się to 10 sierpnia 2019 roku i w tym samym dniu ofiary pedofila straciły szansę, by stawić czoło swemu oprawcy i doczekać sprawiedliwego wyroku. W filmie opowiadają o tym, co je spotkało. Dowiadujemy się też, jak Epstein doszedł do tak ogromnych pieniędzy i znajomości z osobami, które prawdopodobnie go chroniły, a także o przebiegu jego aresztowania i zaskakującej śmierci.

Stop przemocy seksualnej – pasmo programowe

Codziennie o 21:00 od 14 do 18 września na Crime+Investigation Polsat

Wrzesień przyniesie pasmo programów STOP PRZEMOCY SEKSUALNEJ. Stawiając na przedstawienie autentycznych przypadków, staramy się uwrażliwić i zaprezentować historie, które mogą przestrzec przed niepokojącymi zachowaniami, potrafiącymi przerodzić się w życiową tragedię.

Pasmo będzie trwało od 14 do 18 września. W tym czasie wyemitujemy dokumenty o doniosłych sprawach medialnych – jak „Jeffrey Epstein: jego wszystkie ofiary”, „R. Kelly: jego wszystkie ofiary „ czy „Seksafera w Hollywood: sprawa Weinsteina”.

Nawiedzone szpitale

Haunted Hospitals

W środy o 22:00 od 23 września na Crime+Investigation

Serial przedstawia przejmujące historie o zjawiskach paranormalnych do jakich dochodzi w szpitalach, domach opieki, kostnicach i placówkach medycznych.

Usłyszymy o nieżyjących pacjentach zawieszonych pomiędzy światami, zmarłych lekarzach, którzy chcą nadzorować swoje oddziały szpitalne długo po śmierci czy duchach wędrujących po korytarzach, by swoją obecnością dać znać o niezałatwionych sprawach.

O tych niezwykłych zdarzeniach opowiedzą ich świadkowie – członkowie personelu medycznego i pacjenci. Okazuje się, że nie są to odosobnione przypadki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *