MediaZapowiedzi TV

Wrzesień na kanale Epic Drama

W tym miesiącu Epic Drama szczególnej uwadze poleca: 3. sezon serialu „Okręt” – emisja w czwartki, od 29 września, o 21:30, kontynuację 1. sezonu serialu „Paryż 1900: policja” – emisja w poniedziałki, od 5 września, o 21:30. Epic Drama zachęca także do śledzenia serialu kryminalnego „Agenci NCIS”, emitowanego w dni powszednie od wtorku, 20 września, o godz. 17:50.

 

Okręt

Premiera: czwartek 29 września, godz. 21:30

Sezon: 3
Liczba odcinków: 10 x 60 min
Tytuł oryginalny: Das Boot
Rok: 2021

Wiosna 1943 r. Robert Ehrenberg po raz kolejny wypływa na wyjątkowo trudną misję z bardzo młodym i niedoświadczonym dowódcą i takąż załogą. Ścigana przez żądnego zemsty brytyjskiego komandora Swinburne’a, załoga U-949 musi mieć więcej niż jednego asa w rękawie, aby oszukać śmierć.

Tymczasem Hagen Forster jedzie do Lizbony, gdzie poznaje Klausa Hoffmanna, który nieoficjalnie pomaga US Navy nawiązać kontakt z marynarką wojenną Rzeszy poprzez swojego ojca, Wilhelma Hoffmanna — celem jest wcześniejsze zakończenie wojny. Córka Wilhelma, Hannie, utknęła w Kolonii, w pozbawionym miłości małżeństwie, a ograniczenia związane z jej sytuacją sprawiają, że żyje w stanie nieustannego zagrożenia.

Paryż 1900: policja

Kontynuacja od poniedziałku 5 września, godz. 21:30

Sezon: 1
Liczba odcinków: 8 x 60 min
Tytuł oryginalny: Paris Police 1900
Rok: 2020

Paryż, rok 1899: właśnie zmarł prezydent Francji, Félix Faure. Republika, sparaliżowana przez skrajnie prawicowe ugrupowania antysemickie i rosnącą anarchię, nigdy jeszcze nie wydawała się tak słaba. Były szef policji, Louis Lépine, zostaje w trybie pilnym odwołany z emerytury, aby przywrócić porządek w Paryżu. Tymczasem w walizce płynącej Sekwaną zostają znalezione fragmenty ciała młodej kobiety. Śledztwo prowadzi młody, ambitny detektyw, Antoine Jouin.

Ale okazuje się, że sprawą interesuje się także Joseph Fiersi, skorumpowany policjant, którzy żyje z szantażu i dorabia jako płatny zabójca dla policyjnych tajniaków. Werbuje on Meg Steinheil, prostytutkę oskarżoną o to, że podczas stosunku zabiła prezydenta, aby pracowała dla niego jako szpieg. W Paryżu, gdzie zbrodnia i grzech mieszają się z bogactwem i purytanizmem, wszystkie te postaci spotkają się i połączą siły, by ocalić Francję.

Agenci NCIS

Premiera w dni powszednie od wtorku 20 września, godz. 17:50

Sezon: 11
Liczba odcinków: 24 x 60 min
Tytuł oryginalny: NCIS
Rok: 2013

Agent specjalny NCIS Leroy Jethro Gibbs, były sierżant artylerii piechoty morskiej, którego umiejętności śledcze nie mają sobie równych, przewodzi znakomitemu zespołowi złożonemu
z barwnych osobowości; Gibbsowi, człowiekowi małomównemu, wystarczy zwykle jedno spojrzenie, aby wszyscy wiedzieli, o co chodzi.

W skład zespołu wchodzą agenci specjalni NCIS Timothy McGee, Anthony DiNozzo i Ziva David; wspomagają ich historyk NCIS i emerytowany koroner, dr Donald Mallard znany jako Ducky, jego protegowany Jimmy Palmer i koroner Abigail Sciuto. Operacje nadzoruje Dyrektor NCIS, Leon Vance, inteligentny i doskonale wyszkolony agent, na którego zawsze można liczyć. Od morderstw i szpiegostwa po kradzieże okrętów podwodnych — ci agenci specjalni badają wszystkie przestępstwa mające związek z amerykańską marynarką wojenną lub korpusem Marines.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *