MediaPlayerTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Wrzesień w Playerze

W jesienny sezon Player wchodzi z impetem. Na użytkowników serwisu czeka premiera kontynuacji hitu Player Original – „Szadź 3”. Dodatkowo w serwisie zadebiutuje nowy serial kryminalny „Herkules”. I na tym nie koniec. Wrzesień to czas powrotów ulubionych pozycji widzów, które na platformie pojawią się w systemie prapremier. Na koniec coś dla fanów prawdziwych historii – wstrząsające i poruszające dokumenty „Depp kontra Heard: proces dekady” oraz „Dom Hammerów – mroczne tajemnice”.

 

– Premiera 3. sezonu „Szadzi”

– Nowy serial kryminalny – „Herkules”

– Wielkie powroty „Kuchennych rewolucji”, „Hotelu Paradise”, „Papierów na szczęście”, „Mam Talent” i innych ulubionych formatów

– Głośne dokumenty pod marką discovery+ Originals – „Dom Hammerów – mroczne tajemnice” oraz „Depp kontra Heard: proces dekady”

– Nowe hity filmowe w Twoim pakiecie

SERIALE

„SZADŹ 3” – PLAYER ORIGINAL – PREMIERA 2 WRZEŚNIA

Na jesienne weekendy Player przygotował 3. sezon hitu pod marką Player Original „Szadź”. W nowej serii Wolnicki żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać swoje życie na nowo. Jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć. Agnieszka Polkowska zostaje zwolniona ze służby, ale sprawa Piotra nie daje jej spokoju. Ten umiejętnie zaciera za sobą ślady i podkłada dowody, które mogą świadczyć o jego śmierci. W nowych odcinkach do obsady dołączają m.in. Magdalena Popławska, Jowita Budnik i Piotr Trojan. Premierowy odcinek w każdy piątek.

„HERKULES”PREMIERA 5 WRZEŚNIA

On nazywa się Nowak. Herkules Nowak (Rafał Maćkowiak). Zawsze wstaje o tej samej godzinie. Jego ulubiony strój to sztruksowa marynarka i wygodne buty. Lubi porządek. Woli nie używać urządzeń, które służą do więcej niż jednej czynności. Marzy o tym, żeby pójść w ślady ojca i zostać policjantem. Podręczniki do kryminologii i kryminalistyki ma w małym palcu. Podobnie jak kodeksy i regulaminy. Niestety już po raz dziesiąty oblał część praktyczną egzaminu. Dlaczego? Herkules jest słaby w emocje. Ma ograniczone zaufanie do wszystkich oprócz siebie. Nie zyskuje przy pierwszym poznaniu, ani drugim. Często sprawia wrażenie niezbyt miłego gościa. Ona ma na imię Sylwia (Weronika Książkiewicz). Na nazwisko Mazur. Jest policjantką, która ostatnio niezbyt dobrze radzi sobie w pracy. Grozi jej przeniesienie do wydziału gospodarczego. Jej relacja z szefem ma status: to skomplikowane. Chaos to jej drugie imię. Ciągle w biegu. Bez makijażu i modnych ciuchów. Kieruje się przede wszystkim sercem i intuicją. Ma niezłe podejście do ludzi. Co wydarzy się kiedy Herkules stanie na jej drodze? Czy jest jakakolwiek szansa, że Ci dwoje będą w stanie się porozumieć?

„PAPIERY NA SZCZĘŚCIE” POWRÓT Z WAKACJI26 SIERPNIA

Jesienny sezon serialu rozpoczynamy w chwili, kiedy Marta dowiaduje się od Adama, że będzie miał dziecko z Niną. Marta jest zdruzgotana tą informacją. Mimo, że kocha mężczyznę nad życie, nie wie czy będzie mogła z nim być… Natomiast zawodowo zaczyna jej się układać coraz lepiej, dostaje pracę jako manager restauracji. Niestety lokal mieści się na osiedlu ukochanego, trudno więc unikać jej przypadkowych spotkań… W międzyczasie zupełnie niespodziewanie wpada na przystojnego kardiologa, Dawida (Przemysław Cypryański). Czy zauroczony mężczyzna spróbuje zdobyć serce Marty? Tymczasem rodzina Kowalczyków przeżywa bardzo trudne chwile. Henryk nie poddaje się w walce o firmę. Chce za wszelką cenę znów mieć większość udziałów w Kowalczyk Development i stanąć na czele biznesu. Czy mu się to uda? Czy będzie grał fair? A może, gdy na jaw wyjdzie wstrząsający, rodzinny sekret, zmieni to jego silną pozycję? W Playerze tradycyjnie w każdy czwartek 5 odcinków w prapremierze!

W ŚWIECIE ROZRYWKI

HOTEL PARADISE EXTRA” – PLAYER EXCLUSIVE – PREMIERA 29 SIERPNIA

“Hotel Paradise” ponownie otwiera swoje podwoje dla nowych mieszkańców! Do luksusowej willi nad brzegiem Oceanu Spokojnego, w egzotycznej Panamie, Klaudia El Dursi zaprosi grupę singli. Rozpocznie się miłosna gra, w której będą mieli zaledwie kilka dni, by stworzyć udane związki i przetrwać cotygodniowe „Rajskie rozdania”. Rajska miłość zostanie poddana wielu próbom. Szczególnie, gdy pojawi się prawdziwe uczucie, a opuszczenie programu przez jednego z partnerów przerwie romantyczną relację. Uczestnicy zostaną postawieni przed trudnymi wyborami. Czy czekać na swoją połówkę? Czy próbować nawiązać nową relację, by za wszelką cenę pozostać w raju? Miłość czy chęć przetrwania? Miłość czy gra? Miłość czy przyjaźń? A zwycięzcy, którzy trafią do wielkiego finału, odpowiedzą na jeszcze jedno, najważniejsze pytanie: miłość czy pieniądze? Cytując Pana Lektora: „Taki mamy raj!”.

„KUCHENNE REWOLUCJE” PREMIERA 1 WRZEŚNIA

Już po raz 25. Magda Gessler pokaże, czym jest prawdziwa zmiana. Niestrudzona specjalistka od gastronomii jesienią wyruszy na kolejne misje, których celem jest pomoc upadającym lokalom. Jakie restauracje tym razem pójdą do poprawki? W Playerze premierowy odcinek wcześniej niż w TV!

„MAM TALENT”PREMIERA 3 WRZEŚNIA

Już po raz 14. program „Mam Talent!” dostarczy widzom niezapomnianych emocji. Zatroszczą się o to nie tylko utalentowani uczestnicy, ale również charyzmatyczni prowadzący, obok których nie da się przejść obojętnie – w tej roli Marcin Prokop oraz Michał Kempa. Za stołem jurorskim zasiądą dobrze znani widzom: Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska oraz Jan Kliment. W nowym sezonie „Mam Talent!” emocji nie zabraknie również dzięki platynowemu przyciskowi i dzikiej karcie – te dwie zasady dołączyły do programu w ubiegłej edycji i gwarantują naprawdę niespodziewane zwroty akcji! Platynowy przycisk pozwoli wybranej przez jury osobie przenieść się z półfinałów wprost do wielkiego finału. Dziką kartę otrzyma natomiast jeden z uczestników, który w półfinałach zajął trzecie miejsce – o przyznaniu tej przepustki do finału zadecyduje liczba głosów telewidzów.

„ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA”PREMIERA 6 WRZEŚNIA

Najpopularniejszy eksperyment telewizyjny powraca z kolejną odsłoną. W dzisiejszych czasach single nie mają łatwo. Tradycyjne randki powoli przechodzą do sieci, gdzie zrobienie na kimś pierwszego wrażenia zajmuje trzy sekundy. Zazwyczaj bazuje ono na tym, co widać na zewnątrz, co jest często przefiltrowane, przemijające, a przede wszystkim złudne. Jak w takiej sytuacji poznać kogoś naprawdę i znaleźć tę, o której marzą wszyscy – miłość na dobre i na złe, miłość do grobowej deski? Kolejni poszukujący szczerego i trwałego uczucia single zgłosili się do „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, żeby oddać swoją przyszłość w ręce specjalistów. 30-dniowy eksperyment tradycyjnie zacznie się od ślubu, na którym uczestnicy po raz pierwszy zobaczą swoich przyszłych małżonków. Po hucznym weselu przyjdzie czas na codzienność, a ta zweryfikuje ich, powstały w odważnych okolicznościach, związek. Po miesiącu każda z par zadecyduje, czy pozostaje w małżeństwie, czy ogłasza fiasko eksperymentu i wnosi o rozwód.

„KUBA WOJEWÓDZKI”PREMIERA 6 WRZEŚNIA

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Obok najpopularniejszego showmana w Polsce nikt nie przechodzi obojętnie. Budzi skrajne emocje – albo się go kocha, albo nienawidzi. I choć lata mijają, przed nami już 32. sezon „Kuby Wojewódzkiego”, on nadal jest w świetnej formie – uzbrojony w błyskotliwy żart, ciętą ripostę, nietuzinkową wiedzę oraz idealne wyczucie. Mimo to nie wszyscy podejmują wyzwanie i przyjmują zaproszenie króla TVN-u. Nie wszyscy też są godni, żeby zasiąść na jego kanapie. Wśród bohaterów odcinków nie ma osób przypadkowych – to „crème de la crème” polskiego świata artystycznego, rozrywkowego, sportowego oraz politycznego. A także tych, którzy do tego miana aspirują. Kogo zobaczymy w nowym sezonie? UWAGA: Po każdym antenowym odcinku „Kuby Wojewódzkiego” w Playerze czeka wersja rozszerzona odcinka – „Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy”, zawierająca jeszcze bardziej smakowite kąski.

„TOP MODEL”PREMIERA 7 WRZEŚNIA

Najmodniejszy telewizyjny show powraca! Świat mody zmienia się bardzo dynamicznie, a wraz z nim podejście do modelingu i oczekiwania wobec uczestników. Poza pokazami i sesjami zdjęciowymi to również komercyjne kampanie i obecność w mediach społecznościowych. Zaproszeni do programu profesjonaliści będą służyć radą, by pokazać jak wygląda nowoczesny świat mody. To agenci modelek, styliści, projektanci, influencerzy, a nawet założyciele znanych marek, którzy doświadczenie zdobywali na międzynarodowych rynkach, pracując z najważniejszymi osobowościami świata mody i show-biznesu. Uczestników oceniać będzie jury w niezmienionym składzie: Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska. Michał Piróg udzieli wsparcia i zmotywuje kandydatów.

„ŻYCIE NA KREDYCIE”NOWOŚĆ!PREMIERA 19 WRZEŚNIA

„Życie na kredycie” to finansowy rachunek sumienia Polaków – 60% z nas posiada mniejsze lub większe zadłużenie. Chcemy czerpać z życia tu i teraz, więc sięgamy po kredyty, chwilówki, pożyczki, płacimy za przyjemności kartami kredytowymi. W czasach galopujących cen taki styl życia musi się zmienić, ale jak żyć, aby rachunek wyszedł na plus? Kamery programu przez kilka miesięcy będą obserwować jak bohaterowie „Życia na kredycie” sobie radzą, co kupują, z czego rezygnują. I co to oznacza dla ich życia rodzinnego? Bo kiedy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o… pieniądze! W Playerze premierowy odcinek wcześniej niż w TV!

DISCOVERY+ ORIGINALS – NAJLEPSZE Z NAJLEPSZYCH DOKUMENTY

„DOM HAMMERÓW – MROCZNE TAJEMNICE”PREMIERA2 WRZEŚNIA

Wyczekiwany i głośny miniserial dokumentalny obnażający mroczne sekrety rodziny Hammerów. Pierwszy raz o sprawie zrobiło się głośno, kiedy Armie Hammer – wschodzący gwiazdor Hollywood – niespodziewanie został oskarżony o gwałt i kanibalizm. Wkrótce lawinowo zaczęły pojawiać się zeznania innych ofiar aktora. Mocna produkcja dociera do genezy problemu – rodzinnego domu Hammerów, w którym od zawsze panowała przemoc, terror, poniżanie i dziwne upodobania.

„DEPP KONTRA HEARD: PROCES DEKADY” PREMIERA 19 WRZEŚNIA

Kontynuacja najgłośniejszego rozwodu w Hollywood. Tym razem dwuczęściowy dokument skupi się na sprawie sądowej o zniesławienie, która toczyła się na wokandzie Sądu Najwyższego w Wielkiej Brytanii. Materiał zawiera szokujące nagrania z przesłuchań, przedstawi dowody, prywatne archiwa oraz rozmowy z reprezentantami obu stron.

NOWE FILMY W TWOIM PAKIECIE

„STREETDANCE 2”OD 2 WRZEŚNIA

Niezwykle ambitny i utalentowany Ash po niezbyt udanym występie tanecznym zostaje wyśmiany przez amerykańską grupę Invincible. Chłopak jednak nie poddaje się tak łatwo i wspólnie z nowo poznanym Eddim wyruszają w podróż po Europie w poszukiwaniu najlepszych tancerzy. Ich celem jest stworzenie grupy, która pozwoli im pokonać rywali. Głos serca i rytm ulicy prowadzi ich od gorącej Ibizy, przez Amsterdam, Paryż czy Londyn aż po Rzym! Brakującym ogniwem nowej grupy okazuje się być zdolna i niezwykle seksowna Eva. Jej gorący latynoski temperament i taneczne umiejętności dadzą Ashowi siłę, aby stanąć do ponownego pojedynku przeciwko dawnemu przeciwnikowi – grupie Invincible.

„ROZUMIEMY SIĘ BEZ SŁÓW”OD 2 WRZEŚNIA

Ciepły film dla całej rodziny. Gigi i Rodolphe nauczyli się żyć ze swoją ułomnością. Radzą sobie całkiem nieźle, zwłaszcza że ich córka pomaga im w kontaktach ze społeczeństwem. Nieważne czy małżonkowie idą do lekarza ze wstydliwą damsko-męską sprawą, czy wykonują swoje obowiązki w pracy – Paula zawsze jest przy nich. Dziewczyna ma jednak własne fascynacje. Za namową nauczyciela muzyki decyduje się wziąć udział w konkursie wokalnym. Niestety, ze względu na swoją przypadłość rodzice nie mogą uczestniczyć w tej ważnej dla niej chwili. Czy Paula zdoła ich opuścić i rozpocząć nowe, fascynujące życie? Czy Gigi i Rodolphe zaakceptują świat córki, który nigdy nie będzie dla nich dostępny?

„SKANDAL W HRABSTWIE YUBA” OD 2 WRZEŚNIA

Kiedy Sue Buttons (Allison Janney) przyłapuje męża na zdradzie, jej świat rozpada się na kawałki. Przerażony mężczyzna na jej oczach umiera na zawał serca, a Sue, niewiele się zastanawiając, postanawia zakopać jego zwłoki w ogródku, a następnie zgłosić policji zaginięcie ukochanego małżonka. Gdzie podział się pan Buttons? To pytanie, które za chwilę zadawać będą jej nie tylko policjanci i najbliżsi, ale także żądne sensacji media. Przemiana z gospodyni domowej w lokalną celebrytkę, którą wszyscy otaczają troską i współczuciem, wydaje się być cudownym zrządzeniem losu. Jednak wraz z upływem czasu początkowe pięć minut sławy zmienia się w niekończącą się spiralę kłamstw, w absurdalny sposób wywracających do góry nogami spokojne życie kalifornijskiego miasteczka.

„DZIEŃ BASTYLII”OD 9 WRZEŚNIA

Francja, Dzień Bastylii. W paryskim metrze wybuchają bomby. W mieście rośnie panika. Poszlaki prowadzą do kieszonkowca Michaela Masona. Śledztwem kieruje doświadczony agent CIA, Sean Briar, który przeczuwa, że za zamachem stoi ktoś inny, dużo bardziej niebezpieczny. Ten ktoś doskonale wie, jaki będzie następny krok policji. Odsunięty od śledztwa Briar, rozpoczyna ryzykowną grę. Wbrew swoim zasadom decyduje się na współpracę z kieszonkowcem. Od tej chwili mają 24 godziny i mogą liczyć tylko na siebie. W rolach głównych Idris Elba i Richard Madden.

„SIEDEM MINUT PO PÓŁNOCY”OD 16 WRZEŚNIA

J. Antonio Bayona, reżyser wizjonerskiego „Sierocińca” i zapierającego dech w piersi filmu „Niemożliwe”, zabierze widzów w kolejną podróż. Tym razem do świata wyobraźni. Siedem minut po północy, ekranizacja bestsellerowej powieści Patricka Nessa, to opowieść o chłopcu, który szukając ratunku dla ukochanej mamy wkracza do świata, którego istnienia nawet nie podejrzewa.

„SKOK NA KASĘ”OD 16 WRZEŚNIA

Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale wszyscy wiemy, że ich brak mało kogo nastraja do śmiechu. Kiedy więc trafia się ku temu okazja, czemu by nie wyciągać ręki po naprawdę dużą gotówkę…?, Te trzy kobiety różni wszystko. Pochodząca z wyższych sfer Bridget (Diane Keaton) od zawsze zajmowała się jedynie domem i dziećmi, a życie na wysokim poziomie zapewniał jej doskonale zarabiający mąż. Nina (Queen Latifah), samotna matka, od lat ciężko pracuje, aby utrzymać siebie i synów. Młodziutka Jackie (Katie Holmes) to wolny duch, szalona dziewczyna z nadmiarem energii, bez zobowiązań i nie mająca nic do stracenia. Zrządzenie losu sprawia, że te jakże odmienne kobiety spotykają się w Banku Rezerw Federalnych, gdzie pracują na stanowisku… sprzątaczek. Wkrótce połączy je też plan wielkiego skoku na kasę.

„POKÓJ”OD 16 WRZEŚNIA

T.S. Spivet (Kyle Catlett) mieszka na ranczu w Montanie wraz z matką (Helena Bonham Carter), zafascynowaną morfologią chrząszczy, ojcem – kowbojem (Callum Keith Rennie) i 14-letnią siostrą Gracie (Niamh Wilson), która marzy o zostaniu Miss Ameryki. T.S. jest 10-letnim geniuszem, którego pasją jest kartografia i wynalazki. Pewnego dnia otrzymuje niespodziewany telefon z muzeum Smithsonian z informacją o tym, że został laureatem prestiżowej nagrody Baird za wynalezienie perpetuum mobile. Z tej okazji planowana jest uroczystość na jego cześć, na której on sam ma wygłosić mowę. T.S. wsiada więc potajemnie do pociągu towarowego, by dotrzeć do Waszyngtonu…

„UZIEMIENI” OD 23 WRZEŚNIA

Valérie (Valérie Bonneton) i Alain (Dany Boon) przed laty byli małżeństwem. Dziś jedynym wspomnieniem nieudanego związku jest córka, która właśnie skończyła 20 lat i wychodzi za mąż. Alain i Valérie spotykają się na lotnisku, by polecieć do Grecji na jej ślub. Gdy ich lot zostaje odwołany z powodu unoszącego się nad Europą pyłu wulkanicznego znad Islandii, postanawiają przemierzyć trasę drogą lądową. Ze względu na ciepłe uczucia, jakimi darzą się eksmałżonkowie, podróż tę śmiało będzie można nazwać drogą przez mękę.

„WYPRAWA KON-TIKI”OD 30 WRZEŚNIA

Rok 1947. Młody Norweg Thor Heyerdahl (Pal Sverre Hagen) opracowuje teorię, podważającą uznawane dotychczas wyniki badań na temat migracji z Azji. Według niego pierwszymi osadnikami na terenie Polinezji byli przybysze z Ameryki Południowej. Aby udowodnić swoją teorię, Thor wyrusza na niebezpieczną wyprawę przez Pacyfik, z Peru w kierunku wysp Oceanii. Podobnie jak pierwsi polinezyjscy osadnicy, pokonuje dystans kilku tysięcy kilometrów na tratwie z drzewa balsa, nazwanej “Kon-Tiki” na cześć inkaskiego boga słońca. Towarzyszy mu pięciu członków załogi: Erik Hesselberg (Odd Magnus Williamson), Bengt Danielsson (Gustaf Skarsgard), Knut Haugland (Tobias Santelmann), Torstein Raaby (Jakob Oftebro) i Herman Watzinger (Anders Baasmo Christiansen). Zaledwie jeden spośród uczestników tej wyprawy zna się na żeglowaniu, a sam Thor odczuwa lęk przed wodą. Jest jednak gotów przełamać swój strach, aby udowodnić swoją teorię i obronić własne przekonania wbrew sceptycyzmowi otoczenia.

NOWE FILMY NA ŻYCZENIE

„DC LIGA SUPERPETS”OD 12 WRZEŚNIA

W filmie DC Liga Super-Pets superpies Krypto i Superman są nierozłącznymi przyjaciółmi o tych samych supermocach. Ramię w ramię zwalczają przestępczość w Metropolis. Superman, razem z resztą Ligi Sprawiedliwości, zostaje jednak uprowadzony. Krypto musi przekonać naprędce zebraną grupę zwierzaków ze schroniska – Asa Bat-psa, świnkę zwisłobrzuchą PB, żółwia Mertona i wiewiórkę Chipa – do zapanowania nad własnymi, dopiero co odkrytymi mocami i pomocy w uratowaniu superbohaterów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *