Canal+ PolskaMediaZapowiedzi TV

Wrześniowe nowości dla dzieci w Canal+ online

Koniec wakacji nie musi oznaczać końca dobrej zabawy! We wrześniu zapraszamy najmłodszych widzów na nowe odcinki ich ulubionych bajek: GAZU, PIESKI, GAZU!, czwarty sezon serii NOWE PRZYGODY KAJTUSIA, LOL HOUSE OF SURPRISES i PLAYTIME WITH TWINKLE. Produkcje będą dostępne do obejrzenia na antenie MINIMINI+ oraz w serwisie CANAL+ online.

 

GAZU, PIESKI, GAZU! Premierowe odcinki już dostępne, od poniedziałku do piątku o godz. 16:30 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ online

Urocze pieski z Łapowa powracają w zupełnie nowych odcinkach i zapraszają wszystkich najmłodszych do świata zwariowanych przygód. Witajcie w miasteczku zamieszkanym przez zmotoryzowane pieski.

Główną bohaterką bajki jest pełna energii, rezolutna Łapka, która uwielbia jeździć na skuterze. Łapka zaprzyjaźnia się ze swoim nowym sąsiadem, Puszkiem. Wraz z paczką rówieśników pieski jeżdżą po całym Łapowie, udzielają pomocy mieszkańcom i przeżywają zwariowane przygody.

NOWE PRZYGODY KAJTUSIA 4, odcinki premiera 12.09 o godz. 20:45 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ online

Kolejne spotkanie z Kajtusiem, jego rodziną i przyjaciółmi. Tym razem nasz bohater przeżyje naprawdę niezwykłe przygody. Stanie oko w oko z dinozaurem i kowbojami z Dzikiego Zachodu, będzie szukał skarbu i zwiedzi stary zamek.

Pojedzie z rodzicami do Londynu i na własne oczy zobaczy królową. Nauczy się jeździć na łyżwach, zaprowadzi młodszą siostrę do dentysty i wystąpi w szkolnym przedstawieniu.

LOL HOUSE OF SURPRISES, już dostępne o godz. 19:45 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ online

Witajcie w domku pełnym niespodzianek! Cztery przyjaciółki zapraszają do swojego niezwykłego domu, w którym każdy dzień jest wyjątkowy. Dziewczyny uwielbiają urządzać przyjęcia i przyjmować gości, dla których zawsze mają jakąś niespodziankę.

Lubią też występować przed publicznością i rozwijać swoje talenty. Oto bajecznie kolorowa animacja, oparta na serii popularnych zabawek.

PLAYTIME WITH TWINKLE, już dostępne od poniedziałku do piątku o godz. 20:55 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ online

Przygody sympatycznej gwiazdki Twinkle i jej przyjaciół. Rozśpiewana animacja dla najmłodszych widzów, w sam raz na dobranoc. Główną bohaterką jest Twinkle, rezolutna gwiazdka, która uwielbia poznawać świat i spędzać czas z przyjaciółmi.

Miś i Króliczek często towarzyszą jej w zabawach. Wspólnie przeżywają rozmaite przygody i wspierają się w razie kłopotów. Razem uczą się, jak rozwiązywać problemy i radzić sobie w nowych sytuacjach.

CANAL+ online to serwis streamingowy oferujący tysiące seriali i filmów na życzenie oraz informacje i sport na żywo. Za dostęp do oferty serwisu można płacić wygodnie w miesięcznym modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowej umowy, korzystać na wielu urządzeniach i odtwarzać treści w trzech streamach jednocześnie. Z CANAL+ online można obecnie korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, dekoder CANAL+ BOX 4K, aplikację w telewizorze z systemem Android TV i Samsung Smart TV oraz przystawki Android TV i Apple TV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *