Wrześniowe nowości na kanale StudioMed TV (wideo)

Od września na antenie STUDIOMED TV nowe cykle programów o charakterze poradnikowym.

11 września na antenie STUDIOMED TV premiera nowego polskiego serialu poświęconemu rehabilitacji oraz zdrowiu dzieci pt „ZDROWE DZIECIAKI”.  Prezentowane będą porady ekspertów pokazujące aspekty prawidłowej postawy i rehabilitacji dzieci.  W serialu można znaleźć informacje, np. w jaki sposób powinno się nosić plecak, jak siedzieć przy biurku.  Ponadto praktyczne porady jak bawiąc się monitorować prawidłowy rozwój oraz ukształtowanie dziecka.

Zdrowe dzieciaki, od 11.09 o 11:25

Kolejną interesującą premierą będzie serial „PRZEZ ŻOŁĄDEK DO ZDROWIA” – seria programów poświęcona propagowaniu zdrowego trybu życia.  Istotne tematy to prewencja oraz alimentacja – w serialu poruszane będą tematy prowadzenia zdrowego trybu życia i prawidłowego odżywiania

12 ochotników zgłosiło się do programu i przez okres 6 miesięcy przeszli metamorfozę zdrowotną.

W serialu zostanie zaprezentowane jak istotne jest odżywianie, jaką rolę odgrywa w prewencji i leczeniu chorób i/lub nieprawidłowości jak niedobór masy ciała, otyłość, zapalenie stawów, cukrzyca, nadciśnienie, choroby serca,  choroby tarczycy, alergie, zaburzenia snu i w innych przypadkach.

Wspólnie z ekspertami (dietetykiem, trenerem sportowym i kucharzem) będzie można prześledzić metody złagodzenia różnorodnych objawów chorobowych, a nawet całkowitego wyleczenia.

Przez żołądek do zdrowia, od 21.09 o 15:40 lub 23:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *