Wspomnienia na Wszystkich Świętych i historie z dreszczykiem w Radiu Złote Przeboje

Już w najbliższy weekend, 31 października i 1 listopada br. na antenie Radia Złote Przeboje pojawią się specjalne programy. W sobotę Kamil Baleja zaprosi słuchaczy na audycję „Niewyjaśnione w Radiu Złote Przeboje”, w której przedstawi m.in. zagadkowe zjawiska oraz tajemnicze historie. Natomiast w niedzielę – w dniu Wszystkich Świętych redakcja Radia Złote Przeboje wspomni Romualda Lipkę, muzyka Budki Suflera, który odszedł w lutym tego roku, oraz opowie o największych nekropoliach świata, będących miejscem pochówku znanych gwiazd muzyki.

 

Tajemnicze zniknięcia ludzi, niewyjaśnione zbrodnie, zagadkowe zjawiska – o tym słuchaczom Radia Złote Przeboje opowie już 31 października Kamil Baleja w audycji „Niewyjaśnione w Radiu Złote Przeboje.” Na historie z dreszczykiem stacja zaprosi słuchaczy między godz.14:00 a 18:00.

1 listopada redakcja Radia Złote Przeboje przypomni odbiorcom Romualda Lipkę, muzyka Budki Suflera, który zmarł w lutym 2020 r. Co mówił w jednym z ostatnich wywiadów w Radiu Złote Przeboje i jak wspominają go przyjaciele? – o tym będzie można usłyszeć w audycji „Bal Wszystkich Świętych”, nadawanej w niedzielę od 18:00 do 22:00. Gospodarzem programu będzie Tomasz Brhel.
Również 1 listopada Radio Złote Przeboje wraz ze słuchaczami wybierze się na wirtualny spacer po największych nekropoliach świata – tam, gdzie leżą największe gwiazdy muzyki. W programie pojawią się m.in. historie pochówku znanych osób, a także informacje, jakie idee przyświecały budowaniu – często bardzo wymyślnych i pięknych – nagrobków. Na audycję „Na zawsze i na wieczność w Radiu Złote Przeboje” zaprosi wszystkich Piotr Jaworski w godz. od 13:00 do 18:00.

Specjalne audycje Radia Złote Przeboje przygotowane na weekend 31 października – 1 listopada wspiera promocja na antenie stacji, na zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory, które nadają m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej. Na antenie Radia Złote Przeboje można usłyszeć największe przeboje lat 80., 90. i dwutysięcznych.

zloteprzeboje.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *