Wszystko albo nic w VOD

Pikantnie romantyczna opowieść o singlach i miłości, której lepiej nie mieszać z… no właśnie, z czym albo w czym nie mieszać wiedzą doskonale Michał Żebrowski, Paweł Deląg i Tatiana Pauhofová. Czyli witajcie kłopoty w komedii “Wszystko albo nic”. Wszystko postawił na jedną kartę także Cezar z animacji “Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów”. Bo jak nie on, to kto? Tylko czy podstępny pomysł rzymskiego władcy złamie nieugiętych Galów i czy Asteriks i Obeliks złapią się na ten złoty haczyk?

 

 

 

 

Wszystko albo nic

Kiedy oficjalnie przyznajesz, że liczysz swoje orgazmy, w nadziei na udany związek zawieszasz nad łóżkiem mandalę seksu, a wszyscy twoi przyjaciele są singlami, którzy bez powodzenia szukają prawdziwej miłości to znaczy, że trzeba coś w życiu zmienić. Lindę od bardzo wczesnego wieku zaczęły interesować książki z półki ‘tylko dla dorosłych’.

Obecnie, zrażona do relacji damsko-męskich i mająca na swoim koncie bezpowrotnie zakończony długoletni związek, jest współwłaścicielką księgarni z literaturą, której bliżej do ‘Kamasutry’ niż ‘Krecika’.

Chociaż miłość to same kłopoty, to i tak trójka bohaterów odda się jej bez reszty.

Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów

Rok 50-ty przed naszą erą: cała Galia jest okupowana przez Rzymian… Cała? Nie! Jedna osada, zamieszkana przez niepokornych Galów nadal stawia opór najeźdźcy. Zirytowany tym Juliusz Cezar, postanawia zmienić taktykę: skoro jego armia nie jest w stanie podbić siłą galijskich barbarzyńców, to może uwiedzie ich rzymska cywilizacja.

Władca każe wybudować obok osady Galów wspaniałą wioskę, przeznaczoną dla rzymskich właścicieli. To “Osiedle Bogów”. Czy nasi galijscy przyjaciele oprą się pokusie zarobku i rzymskiego komfortu? Czy ich osada stanie się zwykłą atrakcją turystyczną?

Asteriks i Obeliks robią wszystko, by pokrzyżować Juliuszowi Cezarowi plany.

Filmy dostępne są w ofercie Wypożyczalni VOD do 5 października 2017 r.

Pełna oferta Wypożyczalni VOD >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *