DVB-TMediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

„Wszystko będzie dobrze. Koncert Okean Elzy” w telewizji Metro!

23 kwietnia, dwa miesiące po rozpoczęciu rosyjskiej agresji na Ukrainę, w jednej z kijowskich stacji metra, odbył się niezwykły koncert zespołu Okean Elzy. W trakcie występu zbierano pieniądze na pomoc najmłodszym, którzy ucierpieli w wyniku wojny.

 

Okean Elzy to jeden z najbardziej znanych i cenionych ukraińskich zespołów. Na ich muzyce wychowały się całe pokolenia. Teraz, w tak trudnych dla Ukrainy czasach, muzycy podnoszą morale w swoim narodzie.

Podczas charytatywnego koncertu w jednej z kijowskich stacji metra, miejscu, gdzie tysiące Ukraińców znajduje schronienie, zbierano środki na pomoc dzieciom. Retransmisja wydarzenia na antenie telewizji Metro już w najbliższy poniedziałek, 2 maja o godz. 20:05.

Bajki w języku ukraińskim w ofercie Metro

Z myślą o najmłodszych gościach zza wschodniej granicy, telewizja Metro wzbogaciła swoją ofertę także o bajki w języku ukraińskim. Od 4 kwietnia, codziennie o godz. 8:00 emitowana była Kung Fu Panda, a od najbliższej soboty, 30 kwietnia w tym samym paśmie pokazywany będzie SpongeBob Kanciastoporty.

Kanał dostępny jest bezpłatnie w ramach naziemnej telewizji cyfrowej oraz u operatorów kablowych i satelitarnych.

Retransmisja wydarzenia na antenie telewizji Metro już w najbliższy poniedziałek, 2 maja o godz. 20:05

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *