Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Wybierz abonament z nielimitowanym internetem 5G i smartfonem w T-Mobile, a drugie urządzenie odbierz w prezencie

Dla tych, którzy nie lubią się ograniczać i chcą czerpać jak najwięcej z możliwości, jakie daje najnowsza technologia, przygotowaliśmy wyjątkową, wiosenną promocję. Decydując się na ofertę „L Nielimitowana” lub „M Nielimitowana” w T-Mobile w zestawie ze smartfonem Samsung Galaxy S21 FE 5G albo Xiaomi 12 5G, kupujący otrzymają drugi telefon w prezencie. A przy okazji pozbędą się ograniczeń związanych z pakietem internetu. Promocja potrwa do 13 kwietnia.

 

Prezent dla bliskiej osoby? Dodatkowy smartfon do celów służbowych? To, do czego przyda się drugi telefon, zależy już tylko od naszych klientów. W T-Mobile mogą otrzymać go teraz bezpłatnie, decydując się na jedną z ofert z nielimitowanym internetem 5G w smartfonie.

Wybierz swój smartfon i zgarnij drugi w prezencie

Do wyboru są dwa zestawy. W jednym z nich znajduje się smartfon Samsung Galaxy S21 FE 5G z ekranem AMOLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz, dzięki któremu wyświetlane treści zawsze będą wyraźne i płynne. Dodatkowo urządzenie dysponuje wysoką klasą odporności na wodę i pył IP68, co sprawia, że jego użytkownicy nie będą musieli martwić się o sprzęt również podczas wakacyjnych wojaży. Klienci, którzy zdecydują się na telefon, otrzymają dodatkowo smartfon Samsung Galaxy A13 z mocną baterią 5000 mAh.

Drugi zestaw składa się z mającego niedawną premierę na polskim rynku telefonu Xiaomi 12 5G, wyposażonego we flagowy procesor Qualcomm Snapdragon 8 gen. 1 i superszybkim ładowaniem 67 W. Takie parametry zapewniają niezwykle wygodne korzystanie ze smartfona. Osoby, które postawią na ten model, otrzymają bezpłatnie urządzenie Xiaomi Redmi 9AT z solidną baterią 5000 mAh.

Oferta bez ograniczeń

Oba promocyjne zestawy urządzeń dostępne są z ofertami abonamentowymi T‑Mobile „L Nielimitowana” za 85 zł miesięcznie oraz „M Nielimitowana” w cenie 65 zł. Obydwa warianty obejmują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Dodatkowo użytkownicy mogą liczyć na nieograniczony żadnym pakietem internet 5G w prędkości do 30 Mb/s w wariancie M oraz nieograniczony limitem – zarówno w kwestii ilości przesłanych danych, jak i prędkości dostęp do 5G w wariancie L, Do tego dochodzi bonus w postaci możliwości bezpłatnego korzystania z usługi Rozrywka Uwolniona, gwarantującej dostęp do różnych platform streamingowych. W przypadku oferty „M Nielimitowana” taki bezpłatny dostęp do rozwiązania obowiązuje przez 6 miesięcy, dla oferty „L Nielimitowana” jest to zaś 12 miesięcy. Co więcej, abonenci otrzymują zniżki na smartfon.

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć można na tej stronie oraz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *