Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Wybierz gwarancję najniższej ceny smartfonów w T-Mobile

Wybór nowego smartfona wiąże się nie tylko ze sprawdzeniem niezbędnych parametrów i wytypowaniem modelu, który spełnia nasze oczekiwania, ale także na znalezieniu urządzenia w najniższej cenie. A taką właśnie gwarancję na wybrane modele telefonów dajemy w T-Mobile i udostępniamy dla klientów topowe urządzenia w najlepszych cenach na rynku.

 

Powodów, dla których warto wyposażyć siebie lub kogoś bliskiego w dobry telefon, jest wiele – nowa praca, nowy rok szkolny, urodziny bądź imieniny, czy nawet chęć sprawienia komuś prezentu-niespodzianki. Ale w obecnych czasach szukamy różnych okazji i promocji, aby nasze zakupy były jak najbardziej korzystne cenowo. A w T-Mobile tworzymy właśnie takie oferty, dlatego w ramach trwającej akcji klienci mogą zakupić wybrane smartfony w najlepszej cenie na rynku. Akcja jest cykliczna, więc w kolejnej odsłonie pojawiać się będą inne modele.

Co oferujemy na początek? Wśród dostępnych w ramach promocji urządzeń znajdują się różne modele znanych producentów – zarówno budżetowe, jak i nieco droższe pozycje, dlatego z pewnością każdy znajdzie tutaj takie urządzenie, które spełni jego oczekiwania i pozwoli swobodnie korzystać z dostępu do nowych technologii. Użytkownicy mają więc do wyboru: Motorolę Moto E32s 3/32 GB za 599 zł, Xiaomi Redmi Note 10S 64 GB za 1049 zł, Samsung Galaxy A33 5G 6/128 GB za 1499 zł; OPPO Reno7 Lite 5G 8/128 GB za 1899 zł albo Samsung Galaxy S21FE 5G 6/128 GB za 2989 zł.

W T-Mobile gwarantujemy, że urządzenia te można nabyć u nas taniej niż w największych elektromarketach lub u innych operatorów. Jeśli jednak nie wywiążemy się z obietnicy, to klientowi będzie się należeć rekompensata – otrzyma zwrot tej różnicy cenowej. Szczegóły akcji są dostępne są w regulaminie oraz na tej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *