Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Wybierz Samsung Galaxy Z Flip4 5G w T-Mobile i pierwsze 6 rat zgarnij w prezencie

To, co dobre, nie musi szybko się kończyć. Właśnie dlatego przedłużamy naszą wyjątkową promocję, dzięki której każdy klient indywidualny może kupić u nas urządzenie, którego potrzebuje, a za 6 pierwszych rat nie płacić. Promocję wspierać będzie kampania reklamowa, z najnowszym Samsungiem Galaxy Z Flip4 5G, który w ramach akcji można kupić aż 1200 zł taniej.

 

Smartfon? Laptop? A może smart watch? Każde urządzenie idealnie dobrane do naszych potrzeb i trybu życia znacząco może poprawić naszą codzienność. Doskonale to rozumiemy i ułatwiamy naszym klientom zakup wymarzonego sprzętu w ratach 0%, w umowie na 24 miesiące, z 6 ratami od 10 do 120 zł gratis. Kupujący ponosi więc jedynie koszt opłaty na start oraz kupionego abonamentu, same raty za urządzenie zacznie zaś opłacać dopiero w 7. miesiącu. Brzmi dobrze, prawda? A to jeszcze nie wszystko. W tej odsłonie akcji „6 rat gratis”, która potrwa do 12 września, przygotowaliśmy niecodzienną ofertę na designerskie smartfony Samsung Galaxy Z Flip4 5G oraz Samsung Galaxy Z Fold4 5G.

Najnowsze modele Samsunga na wyciągnięcie ręki

Najnowsze smartfony Samsung Galaxy Z Flip4 5G i Samsung Galaxy Z Fold4 5G, które niedawno miały premierę rynkową, można kupić w naszej ofercie w T-Mobile w ratach 0%, w umowie na 24 miesiące, z 6 ratami za 0 zł, oszczędzając przy tym aż 1200 zł. A to dlatego, że limit darmowej raty dla tych modeli telefonów został zwiększony do 200 zł.

To jednak nie koniec zniżek, na które mogą liczyć nasi klienci. Promocja łączy się bowiem z ofertą „Korzyści dla domu”, co oznacza, że na każdy kolejny abonament w T-Mobile obowiązuje 20-złotowy rabat.

Z akcji promocyjnej mogą skorzystać klienci, którzy przeniosą numer do T-Mobile od innego operatora. W takiej sytuacji promocyjnego zakupu można dokonać dla każdej przenoszonej karty SIM. Dodatkowo promocja obejmuje klientów, którzy zdecydują się na pakiet „Magenta Dom” ze światłowodem i telewizją. Dotyczy ona ponadto osób kupujących kolejną ofertę „M Nielimitowaną” lub „L Nielimitowaną” – z nowym numerem. Każdy abonament, podobnie jak umowa na urządzenie, jest na 24 miesiące, przy czym przez pierwszych 6 miesięcy rata za sprzęt wyniesie 0 zł. Oznacza to, że użytkownik poniesie koszt rat jedynie przez kolejne 18 miesięcy, a także koszt opłaty na start.

Ofercie towarzyszy kampania reklamowa, która rusza 30 sierpnia. Promocja potrwa do 12 września włącznie.

Więcej informacji na jej temat można znaleźć tutaj: https://www.t-mobile.pl/sklep/kategoria/telefony/lista/produkty/urzadzenie/samsung-galaxy-z-flip4-8-128gb?tariffId=PostpaidVoiceAcq_OneShop_M_65_RATY6x0_24_offe 

Informacje na temat promocji „6 rat gratis” dostępne są na tej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *