Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Wybierz Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G w T-Mobile i zgarnij Xiaomi Redmi 9AT w prezencie

Co jest lepsze od jednego, nowego smartfona z dostępem do sieci 5G? Otóż dwa nowe telefony znanego producenta, które można mieć w T-Mobile w wyjątkowej ofercie. Klienci, którzy od 18 do 30 kwietnia zdecydują się na zakup najnowszego Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G w abonamencie „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”, w prezencie otrzymają Xiaomi Redmi 9AT.

 

Kwiecień to zdecydowanie miesiąc promocji na wybrane urządzenia dostępne w T-Mobile. Tym razem w ramach specjalnej oferty od 18 do 30 kwietnia decydując się na Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G, klienci otrzymają telefon Xiaomi Redmi 9AT w prezencie. A dlaczego warto wybrać właśnie ten model? Wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,67 cala i rozdzielczości 1080 x 2400 pikseli, odświeżanie obrazu z częstotliwością do 120 Hz oraz wytrzymały akumulator o pojemności 5000 mAh z szybkim ładowaniem o mocy do 67 W, a do tego system Android 12 z interfejsem MIUI 14 – to tylko niektóre z zalet nowego Redmi Note 12 Pro 5G, który niedawno miał światową premierę. Dzięki niemu jeszcze szybciej i łatwiej będzie można zatroszczyć się o codzienne obowiązki, ale i milej spędzać czas w wolnych chwilach.

Zaś model Xiaomi Redmi 9AT, który dostępny jest tylko w sieci T-Mobile, posiada ekran o dużej przekątnej 6,53 cala HD+, dzięki której nie umknie nam żaden szczegół. Dodatkowo, dzięki niskiej emisji światła niebieskiego, pozwoli użytkownikowi komfortowo korzystać ze smartfona w nocy, bez zbędnego męczenia wzroku. Potężna bateria o pojemności 5000 mAh, pozwoli na wielogodzinne użytkowanie. Zaś o dokładne zdjęcia o naturalnych barwach zadba aparat 13MP wspierany przez AI.

Zestaw smartfonów Xiaomi można nabyć w ratach 0% z ofertą abonamentową „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”.

Oferta, która działa bez limitu

Promocyjne oferty „M Nielimitowana” oraz „L Nielimitowana” to plany taryfowe gwarantujące połączenia, SMS-y i MMS-y bez limitu. Dodatkowo użytkownicy tych abonamentów mają do dyspozycji usługę internetu z dostępem do sieci 5G, bez limitu danych do wykorzystania. W przypadku wersji M jest to nielimitowany internet w prędkości maks. do 30 Mb/s. Wariant L zapewnia zaś maksymalną możliwą prędkość.

Szczegółowe informacje o ofercie dostępne są na tej stronie: https://www.t-mobile.pl/sklep/kategoria/telefony/lista/produkty/urzadzenie/xiaomi-redmi-note-12-pro-5g-z-redmi-9at-szary-w-zestawie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *