Internet & Gry - Reklama

Wyborcza.pl dla studentów z promocjami od Legimi, TIDAL, FlixBusa i Orange Flex

Od środy, 21 października 2020 r. studenci mogą skorzystać z nowej oferty prenumeraty cyfrowej “Gazety Wyborczej”. Oprócz dostępu do treści na stronach Wyborcza.pl w atrakcyjnej cenie otrzymają oni także dodatkowe zniżki lub promocyjne kody od partnerów “Wyborczej” – Legimi, TIDAL, FlixBusa i Orange Flex.

 

Od 21 października do końca listopada br. na stronie wyborcza.pl/studentaktywna będzie specjalna oferta Wyborczej dla studentów. Każda osoba posiadająca e-mail w domenie studenckiej może aktywować prenumeratę cyfrową dziennika w korzystnej cenie – pakiet podstawowy kosztuje 5 zł przez pierwsze dwa miesiące korzystania, a następnie 10 zł miesięcznie, zaś pakiet premium – 10 zł przez pierwsze 2 miesiące, a później 15 zł miesięcznie.

Dodatkowo na nowy semestr studenci otrzymają wyjątkowe benefity od partnerów Wyborcza.pl 

  • od TIDAL- 2 miesiące bezpłatnego, nielimitowanego dostępu do muzyki w najwyższej jakości dźwięku HiFi. W kolejnych miesiącach opłata wyniesie 39,99 zł; w każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. 

  • od Legimi – kod na wybrany ebook lub audiobook ze specjalnej oferty 20 książek na jesienne wieczory. 

  • od FlixBusa– jednorazowy kod obniżający wartość ceny biletu o 15% (zniżka dotyczy całego zamówienia). 

  • od Orange Flex– dowolny plan komórkowy za 1 zł przez pierwszy miesiąc dla nowych użytkowników Orange Flex oraz bezpłatny pakiet dodatkowych 100 GB ważny przez 180 dni dla nowych i obecnych użytkowników Flexa

Nowa oferta subskrypcyjna Wyborcza.pl dla studentów będzie promowana na łamach dziennika i w serwisie, a także na profilach “Gazety Wyborczej” w mediach społecznościowych.  

Szczegóły oferty dostępne są na stronie wyborcza.pl/student.  

Redakcja „Gazety Wyborczej” zachęca też młodych odbiorców do czytania newslettera „Latte na sojowym” „Latte na sojowym”, czyli cotygodniowego przeglądu informacji z kraju, świata, a nawet kosmosu. To zebrane w jednym miejscu najciekawsze, najdziwniejsze, najzabawniejsze, a przede wszystkim najświeższe wiadomości. Autorami newslettera są młodzi dziennikarze – Diana Wawrzusiszyn i Norbert Frątczak, którzy starają się spojrzeć na treści Wyborcza.pl z innej perspektywy, wyłuskać to, co najciekawsze, polecić intrygujące artykuły oraz poinformować o wartościowych wydarzeniach. W newsletterze można znaleźć przede wszystkim treści związane z kulturą, nauką, edukacją, społeczeństwem, psychologią, rozrywką i nowymi technologiami – bez polityki, bez cenzury i sentymentów, ale z dużą dawką ironii i krytycyzmu. „Latte na sojowym” wysyłane jest w każdy czwartek. Na newsletter można się zapisać poprzez stronę Wyborcza.pl/newslettery. 

„Gazeta Wyborcza” jest największym opiniotwórczym dziennikiem w Polsce. To codzienny wybór czytelników, którzy szukają informacji, opinii, analiz i komentarzy, chcą poszerzać swoją wiedzę o świecie, a także poszukują atrakcyjnej rozrywki i praktycznych porad. Treści dziennika dostępne są zarówno w formie papierowej, jak i cyfrowej – w serwisach internetowych Wyborcza.pl, w aplikacji mobilnej oraz w wersji na czytniki. „Gazeta Wyborcza” jest liderem procesu transformacji cyfrowej prasy w Polsce. Społeczność prenumeratorów cyfrowego wydania „Wyborczej” przekroczyła już 243 tys. W najnowszej edycji rankingu organizacji FIPP skupiającej wydawców prasy „Wyborcza” zajęła pod tym względem 21. miejsce na świecie i 10. w Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *