Wybory w Niemczech – specjalne audycje w Polskim Radiu

W niedzielę 24 września w Niemczech odbędą się wybory do parlamentu. Naczelna Redakcja Międzynarodowa Polskiego Radia zaprasza słuchaczy do śledzenia najświeższych informacji o głosowaniu w specjalnej audycji „Niemcy wybierają”, która transmitowana będzie równocześnie na trzech antenach: w radiowej Jedynce, w Programie 3 i Polskim Radiu 24 w godz. 18.00-19.00.
 
Kiedy po godzinie 18.00 w Niemczech zamykane będą lokale wyborcze, w Polskim Radiu rozpocznie się specjalna audycja „Niemcy wybierają”, w której podamy pierwsze sondażowe wyniki wyborów i pierwsze komentarze ze świata. Połączmy się z korespondentami Polskiego Radia w Berlinie, Moskwie i Brukseli.
Pojawimy się również z mikrofonem na wieczorze wyborczym organizowanym w Ambasadzie Niemieckiej w Warszawie – zapowiada Grzegorz Ślubowski szef Naczelnej Redakcji Międzynarodowej Polskiego Radia.
Gośćmi audycji „Niemcy wybierają” będą politycy: prof. Zdzisław Krasnodębski i dr. Paweł Kowal, eksperci polityki międzynarodowej: Olaf Osica i Anna Kwiatkowska Drożdż oraz publicyści Piotr Semka i Andrzej Godlewski. Ponadto o nastrojach naszych zachodnich sąsiadów i powyborczych komentarzach prosto z Niemiec opowie specjalna wysłanniczka Polskiego Radia Agata Kasprolewicz.
Gospodarzami audycji w Warszawie będą: Grzegorz Ślubowski i Michał Żakowski z Naczelnej Redakcji Międzynarodowej Polskiego Radia.
Program 1 Polskiego Radia, Radiowa Trójka i Polskie Radio 24 zapraszają na audycje „Niemcy wybierają” w niedzielę 24 września w godz. 18.00-19.00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *