MediaPolecanePolsat BOX

Wydarzenia 24 kanał informacyjny Polsatu – świętuje 1. urodziny

Wydarzenia 24 wystartowały 1 września 2021 roku. Przez rok działalności podwoiły udziały w rynku, a wśród odbiorców telewizji naziemnych – potroiły. Wydarzenia 24 są codziennym źródłem informacji dla ponad 2 mln widzów.

 

Najważniejsze informacje na bieżąco

1 września 2021 roku Telewizja POLSAT uruchomiła kanał informacyjny Wydarzenia 24. Punktualnie o godz. 6:00 widzowie mogli zobaczyć pierwszy serwis prowadzony przez Ewę Gajewską. Kanał Wydarzenia 24 powstał w odpowiedzi na potrzeby widzów i ich rosnące zainteresowanie treściami „Wydarzeń” Polsatu i Polsat News. W ramówce Wydarzeń 24 znajdują się serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie najważniejsze informacje z kraju i ze świata, w tym sportowe oraz najbardziej aktualna prognoza pogody.

Zaangażowany zespół

– Z serwisów informacyjnych Wydarzenia 24 codziennie korzysta około dwóch milionów widzów. Stworzyliśmy fantastyczny zespół, składający się zarówno z nowych dziennikarzy, jak i pracowników z redakcji Polsat News i Wydarzeń. W zespole jest wiele młodych osób, które swoim zapałem i zaangażowaniem codziennie rozwijają i ulepszają ofertę Wydarzeń 24mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji POLSAT. Wśród dziennikarzy Wydarzeń 24 są między innymi – wymieniona już Ewa Gajewska, Karolina Soczewka, Wioletta Wramba, Łukasz Dubaniewicz, Łukasz Smardzewski, Bartosz Cebeńko, Aleksandra Janiec i Mateusz Białkowski.

W nowoczesnym studiu

Wydarzenia 24 są realizowane w Warszawie, w jednym z najnowocześniejszych studiów w Europie, które jest w pełni zautomatyzowane. Przy jego tworzeniu zostały wykorzystane najnowocześniejsze technologie telewizyjne.

 

 

Wydarzenia 24 – stacja powstaje we współpracy z Polsat News, Wydarzeniami i serwisem internetowym Interia. Polsat News to najbardziej wiarygodna i obiektywna stacja informacyjna w Polsce, prezentująca najważniejsze informacje, najwyższej jakości publicystykę, eksperckie analizy i pogłębioną wiedzę o kluczowych wydarzeniach.

Kanał Wydarzenia24 powstaje w odpowiedzi na potrzeby widzów i ich rosnące zainteresowanie treściami „Wydarzeń” Polsatu i Polsat News. W ramówce Wydarzeń24 znajdą się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata.

Wydarzenia24 będą realizowane w Warszawie, w jednym z najnowocześniejszych studiów w Europie, które będzie w pełni zautomatyzowane. Przy jego tworzeniu zostały wykorzystane najnowocześniejsze technologie telewizyjne.

Wydarzenia24 będą częścią Pionu Publicystyki i Informacji Telewizji Polsat, zarządzanego przez Dorotę Gawryluk – Dyrektor Pionu Publicystyki i Informacji Telewizji Polsat. Kanał Wydarzenia24 dostępny będzie w wybranych sieciach kablowych, w miejscu Superstacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *