Co wydarzy się w nowym sezonie?

Młodzi, pełni życiowej energii, by stawić czoło przeciwnościom losu, powracają. Bohaterowie serialu wkroczyli w dorosłość z entuzjazmem i wielkimi nadziejami. Życie jednak nie szczędzi im także przykrych doświadczeń, rozczarowań oraz kłopotów… Co wydarzy się w nowym sezonie „19+”?
 

Premierowe odcinki to wielki test przyjaźni Melanii oraz Leny. Pierwsza z nich postanowi wyprowadzić się od swojej przyjaciółki. Wszystko będzie wskazywać, że to koniec ich znajomości.  W życiu Sebastiana także nie będzie łatwo. Chłopak kompletnie załamał się po tym, jak jego ukochana wyjechała do Nowego Jorku. Z pomocą przychodzi Ala, która proponuje mu założenie wymarzonej szkoły tańca. Niestety, plany dziewczyny będzie chciał pokrzyżować Frodo…
Spory zamęt nie ominie również Oskara, który po intrydze Sary postanowi z nią zerwać. Nie będzie to łatwe. Nieszczęśliwy wypadek sprawi, że dziewczyna oskarży ukochanego o próbę usiłowania zabójstwa. Czy chłopak zdoła udowodnić swoją niewinność?
Wiele emocji towarzyszyć będzie Zuzie, która nagle dowie się, że ma siostrę bliźniaczkę. Dziewczyny zbliżą się do siebie, ale Matylda tak bardzo namiesza wśród przyjaciół, że jej siostra szybko pożałuje tego spotkania. Z kolei Kasia po raz pierwszy zobaczy swojego ojca, odkrywając przy tym jego wielką tajemnicę… Jak ułoży się między nimi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *