Zapowiedzi TV

Co wydarzyło się w drugim odcinku "Pierwszej Randki"

Szokujące wyznanie i romantyczny występ w kolejnym odcinku “Pierwszej Randki” emitowanej w TVP2.
 
Zapracowany Krystian i wesoła Ania
Krystian to typowy pracoholik. Do tej pory poświęcał się jedynie obowiązkom, nie mając czasu na miłość. Jak sam twierdzi, nadszedł odpowiedni czas, aby zająć się życiem prywatnym. Na jego drodze w restauracji „Pierwszej Randki” stanęła wysoka, długonoga blondynka. Ania to piękna dziewczyna z dużym poczuciem humoru, która wypisała się ze szpitala po poważnym zabiegu serca, aby móc przyjechać na randkę. Spotkanie pełne było radosnych momentów i osobistych wyznań. Czy Krystiana nie przeraziła choroba jego partnerki?
Miłośnik Fiata 126p i dr ekonomii
Największą miłością 63-letniego Marka jest motoryzacja, a ostatnio także… dyskoteki. Wyznaje, że „balety” to jego ulubione zajęcie, któremu oddaje się w pełni od czwartku do… poniedziałku. Z tego względu dla mężczyzny ważne jest, aby jego przyszła partnerka rozumiała, że ma on swoje hobby, dlatego nie będzie mógł poświęcać jej 100% swojej uwagi. Przy jednym stoliku spotkał się z Adą, która szuka pasjonującego mężczyzny o oryginalnych zainteresowaniach. Czy Ada swoim wykształceniem zrobiła wrażenie na partnerze?
Radosna Hania i poważny saksofonista
Młoda dziewczyna pracująca w korporacji szuka mężczyzny wyluzowanego, który potrafi z poczuciem humoru iść przez życie. Hania samotna jest od stycznia, a jej jedyną miłością jest mały piesek. Czy Piotr, który ostatni raz na randce był 3 lata temu, będzie dla niej właściwym partnerem? Saksofonista z zamiłowaniem do muzyki disco polo pokłada w randce bardzo wielkie nadzieje. Jego wymarzona kobieta musi być zdyscyplinowana i chętna do pracy. Nie ukrywa też przed partnerką, że zależy mu na tym, aby potrafiła się ubrać adekwatnie do… pogody. Randka pełna jest zaskakujących momentów, między innymi występów wokalnych, gdyż jak się okazuje, Piotr ma doświadczenie również w… chórze.
Poważny wojskowy i romantyczna księgowa
Emerytowany wojskowy, który do tej pory nie miał czasu na poszukiwanie miłości poczuł, że przyszedł najlepszy moment na poczynienie odpowiednich kroków w tej dziedzinie życia. Na romantycznej kolacji spotyka uroczą księgową. Monika od zawsze marzyła o wielkiej miłości i wierzyła, że gdzieś czeka jej idealna, druga połówka. Pierwsza myśl kobiety po zobaczeniu Daniela nie wróżyła najlepiej. Jednak obsługa restauracji przygotowała parze najromantyczniejsze miejsce w całym lokalu. Czy stolik w uroczej scenerii molo pomógł trafić strzale amora w serca randkowiczów?
Więcej o programie „Pierwsza randka”:
Program jest realizowany w oparciu o format „First Dates” stworzony przez Twenty Twenty Productions Limited i rozpowszechniany przez Warner Bros. International Television Production Limited. Jest to jeden z najlepiej ocenianych formatów, prezentujących intymny świat randkowiczów. Program podbił serca widzów na całym świecie, gromadząc wielomilionową widownię przed telewizorami w Kanadzie, Australii, Irlandii, Niemczech, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii, a w Polsce średnia oglądalność poszczególnych odcinków pierwszego sezonu wyniosła ponad milion widzów. Producentem „Pierwszej randki” na zlecenie TVP2 jest Rochstar.
Emisja: czwartek, godz. 20:40. Producentem programu na zlecenie TVP2 jest Rochstar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *