Co wydarzyło się w szóstym odcinku „Pierwszej randki”?

Janusz to 36-letni projektant i producent mebli, który lubi piec i gotować. Na randce spotyka się z Pauliną – łodzianką z pochodzenia, która z powodu złamanego serca zmieniła miejsce zamieszkania i pracę.

 

 

 

 

Męska intuicja

Janusz to 36-letni projektant i producent mebli, który lubi piec i gotować. Na randce spotyka się z Pauliną – łodzianką z pochodzenia, która z powodu złamanego serca zmieniła miejsce zamieszkania i pracę. Dzisiaj jest już gotowa, aby otworzyć się na mężczyzn i poznać kogoś nowego. Janusz również ma za sobą nieudany związek, jednak tym razem intuicja podpowiada mu, że spotka dziewczynę, z którą spędzi resztę życia. Paulina od razu wpada mu w oko, on z początku nie robi na niej dużego wrażenia. Kobieta nie zniechęca się jednak, nawet wtedy, gdy dowiaduje się, że Janusz jest ojcem 13-letniej córki. Czy para po wspólnej kolacji zdecydowała się na kolejną randkę?

Kolacja ze śniadaniem

Jacek to 20-letni menadżer restauracji, zaradny młodzieniec, który w wieku 25-26 lat chce osiągnąć sukces zawodowy. Poza pieniędzmi pragnie stabilności – chce założyć rodzinę i mieć dwójkę dzieci. Na randce spotyka się z 18-letnią Wiktorią, która twierdzi, że w jej wieku bardzo trudno znaleźć prawdziwą miłość. Jacek szuka jej w programie, ponieważ jak twierdzi, kluby to miejsca do zabawy, a nie poznawania dziewczyn. Chłopak robi pozytywne wrażenie na partnerce, jest pewny siebie i jak sam twierdzi „lubi wyglądać dobrze”. Wiktora z początku jest nieco zestresowania, nie przeszkadza jej to jednak flirtować z nowo poznanym mężczyzną. Para po udanej kolacji spotkała się na… porannej kawie. Czy znajomość przetrwała jeszcze dłużej?

Gorący flirt emerytów

Erysław to energiczny 81-latek, który w latach 80-tych wygrał „szóstkę” w lotka. Dzięki temu wraz żoną zwiedził świat. Jego ukochana zmarła jednak 7 lat temu. Mężczyzna ma już dosyć samotności, dlatego szuka partnerki, z którą będzie mógł się dobrze bawić. Na randce spotyka się z Marią – kobietą, którą kocha kapelusze. W swojej kolekcji ma ich aż 140. W jednym z nich przychodzi oczywiście na spotkanie z Erysławem. Para odnajduje wspólny język – żartuje, flirtuje i prawi sobie komplementy. Oboje sprawiają wrażenie zadowolonych ze spotkania. To jednak tylko pozory. Eryk nie był bowiem do końca szczery ze swoją partnerką. Czy „kolorowa” Maria okazała się zbyt oryginalna dla mężczyzny? Czy Erysław szukał kobiety o mniej intrygującym stylu?

Człowiek bajerka

Kasia to 22-letnia studentka dietetyki, która wie, że metoda „przez żołądek do serca” to najlepszy sposób na zdobycie mężczyzny. Na randce spotyka się z 25-letnim Stanisławem – patriotą, który pragnie budować swoje życie i przyszły związek na fundamencie, którym jest dla niego wiara. Na szczęście jego partnerka podziela te wartości. Pragnie założyć rodzinę, ponieważ jest ona dla niej najważniejsza. Choć koledzy zwykli mówić na Stanisława „człowiek bajerka”, to chłopak sprawia wrażenie niezwykle kulturalnego i szczerego. Dostrzega to Kasia, która jest bardzo zadowolona ze wspólnej kolacji. Czy to jednak wystarczy, aby zgodziła się na kolejne spotkanie?

Więcej o programie „Pierwsza randka”:

Program jest realizowany w oparciu o format „First Dates” stworzony przez Twenty Twenty Productions Limited i rozpowszechniany przez Warner Bros. International Television Production Limited. Jest to jeden z najlepiej ocenianych formatów, prezentujących intymny świat randkowiczów. Program podbił serca widzów na całym świecie, gromadząc wielomilionową widownię przed telewizorami w Kanadzie, Australii, Irlandii, Niemczech, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii, a w Polsce średnia oglądalność poszczególnych odcinków pierwszego sezonu wyniosła ponad milion widzów. Producentem „Pierwszej randki” na zlecenie TVP2 jest Rochstar.

Emisja: czwartek, godz. 20:40. Producentem programu na zlecenie TVP2 jest Rochstar

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *