MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Wyjątkowy koncert „Adele: One Night Only” w Polsat Box Go

Niezwykłe wydarzenie „Adele: One Night Only” to kameralny koncert z Los Angeles z gwiazdorską publicznością i ujmująca rozmowa artystki z Oprah Winfrey. Polscy fani mogą je obejrzeć wyłącznie w Polsat Box Go, w ramach pakietu Polsat Box Go Premium.

 

Długo wyczekiwany koncert

Podczas dwugodzinnego wydarzenia specjalnego piętnastokrotna zdobywczyni Grammy, jedna z najpopularniejszych światowych gwiazd wykonuje nowe piosenki ze swojego długo oczekiwanego, czwartego albumu studyjnego „30” oraz największe przeboje z przeszłości. W drugiej części odpowiada na pytania, które zadaje słynna Oprah Winfrey. Ten pierwszy od 2017 roku występ Adele jest dostępny w Polsce wyłącznie dla użytkowników Polsat Box Go.

Koncert można obejrzeć TUTAJ.

„Adele: One Night Only”, wydarzenie dostępne ekskluzywnie w Polsat Box Go, to:

• Kameralny występ Adele przed bliskimi przyjaciółmi i gwiazdorską publicznością, który został nakręcony przed gmachem kultowego obserwatorium w Griffith Park w Los Angeles. W trakcie koncertu gwiazda zaśpiewała piosenki z najnowszej płyty „30”, której premiera miała miejsce w piątek, 19 listopada br., w tym hit „Easy On Me”, a także kilka największych przebojów z poprzednich albumów, w tym „Hello”.

• Wyczekiwana przez fanów na całym świecie rozmowa Adele z Oprah Winfrey, podczas której artystka odpowiedziała na wiele pytań, nie tylko związanych z twórczością i karierą muzyczną, ale także życiem prywatnym. – Byłam podekscytowana spotkaniem z Adele i cieszę się, że jest tak prawdziwa i życiowa, jak wierzymy, że jest – skomentowała na Twitterze Oprah Winfrey tuż po rozmowie z gwiazdą.

„Adele: One Night Only” – gdzie oglądać?

Wyjątkowe wydarzenie z powracającą w wielkim stylu na światową scenę Adele, jest już dostępne w serwisie Polsat Box Go. Można je oglądać w pakiecie Polsat Box Go Premium na polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na komputerach, urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS), w telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV, w Amazon FireTV i dekoderach.

Co jeszcze w pakiecie Polsat Box Go Premium?

W pakiecie Polsat Box Go Premium, oprócz wydarzenia specjalnego, użytkownicy znajdą także seriale premium dostępne przedpremierowo i na wyłączność (m.in. „Układ”, „Cień”, „Osaczony”, „Mecenas Porada”), kinowe hity (wybrane także w jakości 4K – „Ślicznotki”, „Parasite”, „Paddington 2”, „Jaskiniowiec”), najlepsze polskie i zagraniczne seriale, produkcje Telewizji Polsat przed premierą w telewizji (np. „Kuchnia”, „Przyjaciółki”, „Komisarz Mama”), ponad 100 kanałów TV oraz bogatą bibliotekę bajek i rozrywki, a wszystko to bez reklam. Pakiet jest dostępny w promocyjnej cenie 30 zł/miesięcznie.

Od 10 do 16 grudnia wydarzenie specjalne „Adele: One Night Only” będą mogli oglądać także abonenci telewizji satelitarnej, posiadający dostęp do Pakietu VOD w Polsat Box, w ramach VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *