Wyjątkowy odcinek „Best Driver’s Car”

Patryk Mikiciuk, znany polski dziennikarz motoryzacyjny i gwiazda TVN Turbo, miał w tym roku nietuzinkową możliwość – został zaproszony do testowania aut w amerykańskim konkursie „Best Driver’s Car”. To topowy event w kalendarzu imprez samochodowych zza oceanem! Co więcej, po raz pierwszy do udziału w tym prestiżowym wydarzeniu zaproszono kierowcę z zewnątrz. A nasz reprezentant poradził sobie ekstremalnie dobrze. Już dzisiaj w player.pl w kolekcji MotorTrend będzie można obejrzeć pełny odcinek z Patrykiem w roli głównej!

 

 

 

 

 

„Best Driver’s Car” to program, który zabiera widzów na jeden z najbardziej znanych torów wyścigowych świata – Laguna Seca. Co roku ekipa MotorTrend gromadzi tam 12 najciekawszych premier ostatnich miesięcy, które stają do walki o tytuł najlepszego auta roku. W obroty bierze je znany kierowca wyścigowy Randy Pobst.

Samochodami wyposażonymi w precyzyjną aparaturę pomiarową pokonuje kolejne okrążenia legendarnego obiektu, wystawiając każdego pretendenta na ekstremalną próbę. W tegorocznej edycji po raz pierwszy na testy zaproszono kierowców spoza USA – Polskę reprezentował Patryk Mikiciuk, znany widzom z anteny TVN Turbo.

Odcinek programu „Best Driver’s Car” z udziałem Patryka Mikiciuka już dzisiaj dostępny będzie w player.pl (po godz. 22:00).

Będzie go można również obejrzeć w TVN Turbo w niedzielę, 27 października o godz. 18:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *