„Wymarzona miłość” – nowa turecka superprodukcja w TVP2

6 sierpnia o godz. 13:15 TVP2 rozpocznie emisję nowej tureckiej produkcji „Wymarzona miłość”, która zastąpi kończący się właśnie serial „Marzę o Tobie”. W obsadzie „Wymarzonej miłości” wystąpią znani i lubiani aktorzy z takich hitów TVP jak „Imperium miłości” czy „Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem”.

 

 

„Wymarzona miłość” to serial obyczajowy, osadzony w realiach współczesnej Turcji. Główna bohaterka, Sanem jest młodą i piękną kobietą, która marzy o zostaniu pisarką i zamieszkaniu na Galapagos. Jednak jej rodzice mają dla niej inny plan – uważają, że Sanem powinna jak najszybciej wyjść za mąż. Znajdują nawet dla niej odpowiedniego kandydata. Zdesperowana dziewczyna postanawia rzucić dorywczą pracę w sklepiku ojca i pójść w ślady swojej siostry, która pracuje w agencji reklamowej. Podczas firmowej imprezy zostaje pocałowana przez tajemniczego mężczyznę, o którym nie może przestać myśleć. Czy Sanem spełni swoje marzenia o zostaniu pisarką? Jak potoczy się jej życie uczuciowe? Jak zareagują rodzice na kolejne decyzje córki? „Wymarzona miłość” to najnowsza propozycja Telewizji Polskiej dla wielbicieli seriali obyczajowych.

Obsada: Demet Ozdemir, Can Yaman, Oznur Serceler, Berat Yenilmez, Ozlem Tokaslan, Birand Tunca

Emisja „Wiecznej Miłości” – od poniedziałku do piątku, o godz. 13.15 w TVP2 

Odc. 1 Piękna i młoda Sanem pragnie zostać sławną pisarką i zamieszkać na Galapagos. Na razie jednak musi się zmierzyć z szarą rzeczywistością. Nie mogąc znaleźć stałej posady, pracuje dorywczo w sklepiku ojca i pisze pamiętnik, jednak rodzice nie akceptują takiego stanu rzeczy. Dają córce do wyboru: albo intratne zajęcie, albo zaaranżowane małżeństwo. Mają już nawet dla niej stosownego kandydata na męża. Sanem nie zamierza jednak wikłać się w rodzinne życie i szybko załatwia sobie pracę w agencji reklamowej, gdzie jest zatrudniona jej siostra.

Odc. 2 Sanem podejmuje pracę w dziale PR dużej korporacji. Podczas uroczystych urodzin szefa niespodziewanie na balkonie całuje ją tajemniczy mężczyzna. Sanem nie widzi jego twarzy, dostrzega jedynie buty. Od tej pory nie może przestać o nim myśleć. Tymczasem Can, syn właściciela firmy, w której jest zatrudniona Sanem, dowiaduje się, że ojciec ukrywa przed nim chorobę.

Odc. 3 Can zastępuje ojca pod jego nieobecność w firmie. Podczas zebrania z pracownikami postanawia wytoczyć otwartą wojnę osobie, która donosi konkurencji o poczynaniach jego firmy. Sanem tymczasem dowiaduje się, że wybrany przez jej rodziców kandydat na męża, Muzaffer nie zrezygnował i postanawia prosić o jej rękę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *