Technologia - Promocje

Wymień stary aparat na nowy Lumix G!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Panasonic, Lumix startuje z ciekawą promocją. Każdy kto we wrześniu odda swój stary aparat dostanie specjalny rabat na zakup nowego Lumix G!
 
Lumix G80 – potężne możliwości
Wyposażony w szereg zaawansowanych technologii i praktycznych funkcji wewnętrznych, a także w solidny i kompaktowy korpus, aparat LUMIX G80został zaprojektowany, aby umożliwić aktywnym fotografom i filmowcom nagrywanie przygód na świeżym powietrzu niezależnie od pogody. Do najważniejszych elementów aparatu należy matryca Digital Live MOS o rozdzielczości 16 megapikseli, bez filtra dolnoprzepustowego, pozwalająca na wykonywanie doskonałej jakości realistycznych zdjęć.
Idealny do fotografowania w naturze aparat wyposażono w nowy system podwójnej stabilizacji obrazu łączący stabilizację obrazu w matrycy i w obiektywie. Zaawansowana technologia stabilizacji pozwala uzyskać ostrzejsze i wyraźniejsze zdjęcia w trudnych warunkach lub w ruchu, minimalizując wpływ drżenia rąk lub poruszania się w terenie. W końcu życie nie stoi w miejscu, więc i Ty się nie zatrzymuj.
Wysoka jakość obrazu z realistycznymi szczegółami i imponującą reprodukcją barw
Aparat LUMIX GX800 pozwala na robienie żywych, realistycznych zdjęć z doskonałą rozdzielczością, wysokim kontrastem i perfekcyjną reprodukcją barw. Dzięki usunięciu filtra dolnoprzepustowego podwyższono wynikową rozdzielczości. Procesor obrazu Venus Engine odtwarza żywe, naturalne kolory – na przykład czystego nieba – rozdzielając odcień, nasycenie i jasność, a następnie precyzyjnie regulując każdy z tych parametrów oddzielnie. Połączenie matrycy Digital Live MOS i procesora obrazu Venus Engine zapewnia uzyskanie wyraźnych realistycznych obrazów z minimalnym szumem, nawet jeśli zdjęcia robione są w słabych warunkach oświetleniowych. 
Modele aparatów objęte promocją:
DMC-GH4EG-K
DMC-GX80HEGK
DMC-GX80HEGS
DMC-GX80WEGK
DMC-GX80WEGS
DMC-GX80KEGK
DMC-GX80KEGS
DMC-GX80KEGT
DMC-GX80EG-K
DMC-GX80EG-S
DMC-GX80EG-T
DMC-G80HEG-K
DMC-G80MEG-K
DMC-G7HEG-K
DMC-G7HEG-S
DMC-G7WEG-K
DMC-G7MEG-K
DMC-G7KEG-K
DMC-G7KEG-S
DC-GX800KEGD
DC-GX800KEGK
DC-GX800KEGS
DC-GX800KEGT
DMC-GF7KEG-S
DMC-GF7KEG-T

Promocja i regulamin dostępne na stronach partnerów:
RTV EURO AGD
ABFOTO
FOTOJOKER
BEIKS
CYFROWE.PL
FOTOPLUS
MEDIA MARKT
SATURN
Promocja trwa od 1 do 30 września 2017 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *