Technologia - Promocje

Wysoka jakość obrazu i dźwięku nowego odtwarzacza Blu-ray ™ 4K HDR Sony UBP-X500

Firma Sony wprowadza do oferty nowy odtwarzacz Blu-ray™ 4K HDR: UBP-X500. Idealnie spełni on potrzeby miłośników kina domowego pragnących oglądać filmy z płyt Blu-ray™ 4K Ultra HD.
 

  • Natywne odtwarzanie nośników Blu-ray™ 4K HDR i przejście sygnału Dolby Atmos: wysoka jakość obrazu i dźwięku przy oglądaniu filmów
  • Rozdzielczość czterokrotnie większa od Full HD i wyjątkowa szczegółowość, kolorystyka oraz jasność obrazu
  • Obsługa różnorodnych multimediów i formatów
  • Prosty i funkcjonalny system obsługi

Rozdzielczość 4K
Nowy odtwarzacz Blu-ray reprodukuje obraz o wysokiej rozdzielczości. Zapewnia niezwykłą szczegółowość, bogatą kolorystykę i szeroki zakres jasności. W rezultacie widzowie czują się jak w kinie — nie opuszczając domowego zacisza.
Obsługa różnorodnych multimediów i formatów
Możliwości modelu X500 nie ograniczają się do odtwarzania płyt Blu-ray 4K Ultra HD. Wręcz przeciwnie: urządzenie odtworzy film i muzykę z niemal każdego nośnika — jak Blu-ray, DVD i SACD — i obsłuży większość cyfrowych formatów audio i wideo, w tym dźwięk o wysokiej rozdzielczości.
By zapewnić szczegółowy obraz także przy oglądaniu nagrań o mniejszej rozdzielczości, odtwarzacz UBP-X500 dokonuje zaawansowanej interpolacji każdego oglądanego materiału do rozdzielczości 4K.
Intuicyjny system obsługi
Nowy odtwarzacz jest łatwy w obsłudze. Dla wygody użytkownika ma funkcję superszybkiego uruchamiania oraz automatyczny tryb czuwania. Przeglądanie i wybieranie dostępnych materiałów ułatwia także przejrzysty układ elementów sterujących na niedużym pilocie.
Odtwarzacz UBP-X500 będzie dostępny w sklepach w połowie sierpnia.
Dane techniczne produktu znajdują się pod linkiem.
Więcej wiadomości z firmy Sony można znaleźć pod adresem http://presscentre.sony.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *