Radio

Wystartowała ESKA Braniewo

W Braniewie na częstotliwości 100,7 MHz wystartowało Radio ESKA. Na program stacji składają się serwisy lokalne, informacje o sytuacji na drogach, wiadomości pogodowe, zapowiedzi imprez i wydarzeń kulturalnych oraz muzyka. Istotną nowością są serwisy w języku ukraińskim emitowane w magazynie porannym.

 

 

 

 

 

Redakcję Radia ESKA Braniewo tworzy zespół dziennikarzy w składzie: Marta Hajkowicz, Ola Szymańska, Joanna Siudak, Alina Makarczuk, Krzysztof Jaworski.

Radio ESKA jest największą siecią lokalnych rozgłośni radiowych i bezsprzecznym liderem pod względem słuchalności wśród młodzieży. Pod względem liczby słuchaczy ESKA skutecznie konkuruje ze stacjami o zasięgu ogólnopolskim. Realizuje format muzyczny CHR (Contemporary Hit Radio), czyli hity na czasie, prezentując aktualne muzyczne hity z kraju i zagranicy oraz oferując szeroko rozumianą rozrywkę.

ESKA to znakomita muzyka, rozpoznawalne osobowości antenowe, dynamika przekazu, nowoczesne produkcje oraz rzetelne serwisy informacyjne. Stacja stawia na interakcję z słuchaczami, nie tylko na antenie, ale także poprzez stronę internetową i kanały socialmediowe.

Pod marką ESKA działają także: portal muzyczno-rozrywkowy Eska.pl, platforma rozrywki eskaGO.pl, serwis filmowy ESKAcinema.pl, telewizja muzyczna ESKA TV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *