Wystartowała IX edycja ESKA Summer City

W tegorocznym ESKA Summer City słuchacze Radia ESKA mają szansę wygrać gotówkę na wakacje. W ramach akcji reporterzy stacji poszukują najlepszych sposobów na spędzanie wolnego czasu a 14 patroli ESKA Summer City wyrusza w Polskę, by odwiedzić podczas wakacji kilkadziesiąt miast. Partnerami ESKA Summer City 2019 są: TAURON, właściciel platformy mojtauron.pl, oraz operator sieci Play.

 

 

W tym roku Radio ESKA pomaga słuchaczom sfinansować część wakacyjnych atrakcji. W ramach ESKA Summer City na antenie radia odbywa się konkurs, w którym aż trzy osoby każdego dnia wygrywają nagrody pieniężne w wysokości 500 zł. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać poprzez stronę Summercity.eska.pl swoje najbardziej szalone zdjęcie z wakacji. Konkurs trwa od 2 lipca do 31 sierpnia, w dni powszednie, weekendy i święta.

ESKA Summer City to także sposób na poznanie ciekawych miejsc oraz sposobów spędzania wolnego czasu. Ekipy Eski odwiedzą kilkadziesiąt miast, pojawiając się tam, gdzie dzieje się coś ciekawego i ekscytującego. Reporterzy będą poszukiwać najróżniejszych pomysłów na wakacje – od leniwego wylegiwania się na plaży po ekstremalne skoki ze spadochronem.

Wspólnie z Play po raz pierwszy w ramach akcji uruchomiony został ESKA Summer City Bus, który sam w sobie stanowi propozycję świetnej zabawy. Imprezowy autobus odwiedzi ponad 20 miast a wszędzie tam, gdzie się zatrzyma, będzie oferował muzykę w rytm hitów na czasie, spotkania z osobowościami Radia ESKA oraz strefę relaksu, w której będzie można odpocząć i nabrać sił na kolejne wakacyjne szaleństwa.

Radio ESKA to hity muzyczne, osobowości antenowe, dynamika przekazu, nowoczesne produkcje oraz rzetelne serwisy informacyjne. Stacja stawia na interakcję z słuchaczami, nie tylko na antenie, ale także poprzez stronę internetową i kanały socialmediowe. Radio ESKA jest największą siecią rozgłośni lokalnych w Polsce.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *