Wystartowały zdjęcia do drugiego sezonu „Kontroli”!

Na tę wiadomość czekało wielu widzów! Na początku września wystartowały zdjęcia do drugiej serii „Kontroli”, która tym razem pod marką Player Original, trafi do serwisu pod koniec br.

 

„Kontrola” to serial autorstwa Nataszy Parzymies, studentki Warszawskiej Szkoły Filmowej, który poruszył miliony na całym świecie. Na pierwszym planie burzliwa miłość dwóch dziewczyn, a w tle studenckie życie, współczesna Warszawa i nieprzespane noce pełne wielkich emocji i wyznań.

Nie boimy się wyzwań, widzom Playera coraz częściej będziemy proponować odważne projekty. Jednym z nich będzie kontynuacja najpopularniejszego na świecie polskiego serialu „Kontrola”, do którego zdjęcia właśnie wystartowały. Tym razem głos oddajemy młodym i zdolnym twórcom, by z ich perspektywy opowiedzieć historię dwóch bohaterek i próby kontrolowania uczucia, które je połączyło.komentuje Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl.

W nowym sezonie los ponownie krzyżuje drogi Natalii i Majki – dziewczyn, dla których przypadkowe spotkanie okazało się przełomowe i dało początek młodzieńczej miłości, nieokiełznanej, spontanicznej i burzliwej. Teraz Natalia mierzy się z zawirowaniami w związku, Majka z kolei jest tuż przed wyjazdem na semestr do Hiszpanii. Mimo to, postanawiają zawalczyć o swoje szczęście.

Bardzo się cieszę, że nasza Kontrola zyskuje nowe życie w Playerze. Premierowy sezon będzie jeszcze bardziej intensywny i przepełniony emocjami. Zostaliśmy obdarzeni ogromnym zaufaniem, nie mogę się doczekać jak widzowie zareagują na dalsze losy Majki i Natalii szczególnie, że ich świat się powiększa, dochodzą nowe postaci i wątki, więc naprawdę będzie się działo!dodaje Natasza Parzymies, twórczyni serii.

W kontynuacji popularnego serialu widzowie w głównych rolach zobaczą Adriannę Chlebicką (Natalia), Ewelinę Pankowską (Majka), Jędrzeja Hycnara (Kacper), Michalinę Robakiewicz (Paulina), Jakuba Sielskiego (Kuba), Joannę Połeć (Wera), Anu Czerwińskiego (Franek), Annę Krotoską (matka Natalii), Cezarego Żaka (ojciec Majki), Agatę Różycką (Sylwia), Adriannę Biedrzyńską (matka Pauliny), Irenę Melcer (siostra Majki) oraz innych.

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Natasza Parzymies, a realizuje Natalia Grzegorzek z Koskino. Producentem ze strony TVN i Player.pl jest Marta Pasławska. Za zdjęcia odpowiada Filip Pasternak.

Seria trafi do serwisu Player.pl w grudniu br.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *