Wywiad, jaki musisz zobaczyć w TBN Polska (wideo)

Arcybiskup Grzegorz Ryś jest uznanym w Polsce autorytetem w dziedzinie duchowości chrześcijańskiej oraz liderem środowisk nowej ewangelizacji. Autor licznych książek i artykułów, duszpasterz, naukowiec. W swoim wywiadzie, którego udzielił w studiu TBN w Jerozolimie odpowiada na pytania dotyczące codziennego praktykowania osobistej więzi z Bogiem.

 

 

 

 Ksiądz arcybiskup w prostych słowach uczy jak otwierać się na Dobrą Nowinę i dar Ducha Świętego. Wyjaśnia dlaczego warto czytać Biblię i uczestniczyć w życiu wspólnoty wierzących. Wskazuje także w jaki sposób zachowywać pokój w rodzinie i życzliwość w relacjach z innymi ludźmi. Swoje przemyślenia popiera głęboką znajomością Objawienia oraz osobistym świadectwem wiary.

Unikalna intymna rozmowa z łódzkim metropolitą może się stać wyjątkową inspiracją zarówno dla osób świadomie wierzących jak i tych, którzy poszukują duchowego wsparcia w trudnych czasach. Obok padających w tym wywiadzie, pełnych mądrości i nadziei słów, nie sposób przejść obojętnie.

 

 

Wywiad w 5 odcinkach z ks. arcybiskupem Grzegorzem Rysiem w Wielkanoc od 9 do 13 kwietnia o godz. 20:00 w TBN Polska

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *