MediaZapowiedzi TV

„Wywiad z wampirem” – premiera 2. sezonu już w czwartek na AMC (wideo)

W liczącym osiem odcinków sezonie tytułowy wywiad z wampirem nadal trwa, gdy Louis de Pointe du Lac (Jacob Anderson) opowiada historię swojego życia dziennikarzowi Danielowi Molloyowi (Eric Bogosian). Nawiązując do krwawych wydarzeń w Nowym Orleanie w 1940 roku, kiedy Louis i nastoletnia Claudia (Delainey Hayles) spiskowali, by zabić wampira Lestata de Lioncourta (Sam Reid), Louis opowiada o swoich przygodach w Europie, dążeniu do odkrycia wampirów Starego Świata i paryskiego Théâtre des Vampires. To również w tym mieście Louis po raz pierwszy spotyka wampira Armanda (Assad Zaman). Ich przelotny romans okaże się mieć druzgocące konsekwencje zarówno w przeszłości, jak i w przyszłości, a nieugięty Molloy nadal będzie próbował dotrzeć do prawdy ukrytej we wspomnieniach.

 

Premiera 2. sezonu odbędzie się już w najbliższy czwartek, 20 czerwca 2024 roku o 22:00 na AMC,
a kolejne odcinki emitowane będą w czwartki o tej samej porze.

Na ekranie ponownie zobaczymy Jacoba Andersona, Sama Reida, Erica Bogosiana, Assada Zamana oraz Delainey Hayles. W serialu pojawi się także Ben Daniels wcielający się w postać Santiago.

Za produkcję „Wywiadu z wampirem” odpowiada wielokrotnie nagradzany producent Mark Johnson, z kolei Christopher Rice oraz nieżyjąca już Anne Rice są producentami wykonawczymi. Rolę showrunnera pełni Rolin Jones.

 

 

Premiera 2. sezonu „Wywiadu z wampirem” na AMC już w najbliższy czwartek, 20 czerwca o 22:00. Kolejne odcinki emitowane będą w czwartki o tej samej porze.

foto, źródło. AMC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *