Polecane

Wzocnienia w Grupie Kino Polska

W związku z dynamicznym rozwojem do działu programowego Grupy Kino Polska dołączają nowi eksperci. Szeregi firmy zasilił m.in. Producent Paweł Kosuń, a od maja rolę Dyrektora Programowego Zoom TV obejmie Bartłomiej Grałek.

 

Grupa Kino Polska to obecnie jedna z wiodących grup medialnych w Polsce, działająca również na rynkach międzynarodowych. Laureat prestiżowego rankingu Diamenty Forbesa 2023 oraz nagrody specjalnej Skuteczna Strategia magazynu Media Marketing Polska, Członek IAA Polska. Grupa jest nadawcą i dystrybutorem popularnych kanałów telewizyjnych, takich jak Stopklatka, Zoom TV, Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Gametoon, DIZI, Kino TV czy pakiet FilmBox, a także producentem telewizyjnym i koproducentem filmowym, dystrybutorem licencji oraz właścicielem serwisu FilmBox+.

Z początkiem maja do Grupy Kino Polska dołączy Bartłomiej Grałek, który obejmie stanowisko Dyrektora Programowego Zoom TV. Grałek wcześniej pracował jako Zastępca Dyrektora Programowego w Telewizji Puls, gdzie odpowiedzialny był za kanał Puls 2 a także w Viacom, gdzie zajmował się m.in programmingiem kanałów Nickelodeon na kilku rynkach.

W związku z dynamicznym rozwojem w obszarze produkcji do Grupy Kino Polska dołączył Producent Paweł Kosuń, który wesprze działania zarówno w obrębie produkcji własnych programów na anteny kanałów z portfolio Grupy, jak i produkcji filmowych. Kosuń jest doświadczonym producentem filmowym, absolwentem francuskiego La Femis i londyńskiej NFTS w ramach atelier Ludwigsburg-Paris. Wyprodukował takie filmy jak “Wieża. Jasny dzień” w reżyserii Jagody Szelc czy “Ułaskawienie” J.J. Kolskiego. Jest również dyrektorem artystycznym Festiwalu Filmowego Spektrum.

“Jako grupa medialna, stale rośniemy i wprowadzamy nowe produkty na różnych rynkach. Dział Programowy Grupy Kino Polska pełni kluczową rolę we wszystkich naszych międzynarodowych operacjach. Cieszymy się, że dzięki pozytywnej atmosferze oraz możliwościom rozwoju, jakie oferujemy możemy przyciągać do firmy tak doświadczonych ekspertów”mówi Levent Gultan, Członek Zarządu Grupy Kino Polska, odpowiedzialny m.in. za programming, dystrybucję, sprzedaż reklam i marketing. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *