Technologia - Promocje

Xbox Series X | S – ruszyła przedsprzedaż konsol dziewiątej generacji od Microsoft

22 września br. – w 41 państwach na całym świecie, w tym w Polsce, można składać zamówienia na konsole nowej generacji od Microsoft. Pre-order Xbox Series X oraz Series S dostępny jest na Microsoft Store oraz w wiodących sieciach sprzedaży w kraju.

 

10 listopada rozpocznie się nowy rozdział gamingu. By cieszyć się najwyższej jakości rozgrywką w dniu premiery, już dziś, od godziny 9:00 rano można składać zamówienia na Xbox Series X, najpotężniejszą konsolę od Microsoft oraz Xbox Series S, najmniejsze urządzenie w historii zapewniające wydajność 9 generacji. Presale obu konsol dostępny jest na:

Xbox Series X:

Xbox Series S:

Microsoft ujawnił również polską cenę programu Xbox All Access, za pośrednictwem którego można nabyć każdą z konsol nowej generacji z systemie ratalnym wraz z dwuletnią subskrypcją Xbox Game Pas Ultimate. W jego ramach Xbox Series S będzie do nabycia w sugerowanej cenie detalicznej 111 zł miesięcznie, zaś Xbox Series X za 148 zł miesięcznie. Usługa będzie dostępna również w Polsce. Data jej wprowadzenia zostanie niebawem potwierdzona. Warto dodać, iż już tej jesieni w ramach Game Pass Ultimate będzie dostępne członkostwo EA Play bez żadnych dodatkowych kosztów.

Co więcej, obecni subskrybenci Xbox All Access zyskują więcej elastyczności w zakresie aktualizacji do nowej serii. Oznacza to, że już teraz mogą zakupić konsole w dowolnym momencie, przy jednoczesnym spełnieniu minimalnych wymagań dotyczących płatności za upgrade.

Xbox Series X można zamówić w rekomendowanej cenie 2 249 zł, zaś Xbox Series S za 1 349 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *