Technologia - Promocje

XEED 4K6021Z – najnowszy laserowy projektor 4K od Canon

Po zapowiedziach nowych premier w kategorii rozwiązań projekcyjnych podczas targów ISE 2019, Canon wprowadza na rynek najnowszy model oparty o technologię laserową – XEED 4K6021Z. Nowe urządzenie generuje wyjątkowo jasny obraz w jakości 4K, a jego konstrukcja bazuje na, wprowadzonym w grudniu 2018 r., modelu XEED 4K5020Z. Ten projektor o ogromnych możliwościach obrazowania, wyposażony w podwójne złącze DisplayPort, poszerza szeroką gamę rozwiązań 4K Canon, dedykowanych najbardziej wymagającym i kreatywnym instalacjom, szczególnie tam, gdzie liczy się łatwość integracji z istniejącą infrastrukturą AV.

 

 

Ten lekki, bardzo jasny projektor laserowy LCOS zapewnia wyjątkową jasność kolorów na poziomie 6000 lumenów, co pozwala na doskonałą reprodukcję obrazu w rozdzielczości 4K. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii panelu odblaskowego LCOS firmy Canon, urządzenie to osiąga bardzo wysoki współczynnik przysłony, praktycznie bez przerw między pikselami, co pozwala na tworzenie precyzyjnych, szczegółowych obrazów wolnych od efektu siatki, szczególnie przydatnych w przestrzeniach muzealnych i przy różnego rodzaju kreatywnych instalacjach. XEED 4K6021Z wyświetla bogate, realistyczne, 10-bitowe kolory 4:4:4 dzięki podwójnemu złączu Display Port, obejmującemu całą przestrzeń kolorów sRGB, co pozwala na tworzenie żywych obrazów wysokiej jakości.

Natywna rozdzielczość 4K (4096 x 2160) gwarantuje ostre obrazy i wyraźny tekst, przez co sprawdzi się w największych salach audytoryjnych i wykładowych, jak również jest świetnym narzędziem w rękach projektantów wnętrz. Aby zagwarantować doskonałość optyczną, proste mocowanie obiektywu jest kompatybilne z siedmioma wymiennymi obiektywami Canon, w tym niedawno zaprezentowanym, standardowym obiektywem zmiennoogniskowym RS-SL07RST 4K, który minimalizuje zniekształcenia dzięki specjalnej, wbudowanej soczewce. Ten nowy obiektyw oferuje 1,76x zoom z napędem silnikowym i +/- 73% przesunięcia obrazu w pionie, co zapewnia ogromną elastyczność instalacji.

Źródło światła laserowego oferuje jeszcze większą wszechstronność, umożliwiając korzystanie z urządzenia 4K6021Z w dowolnej orientacji 360 stopni – idealne rozwiązanie dla łatwej instalacji w kreatywnych, wymagających przestrzeniach. Wyposażony w wiele opcji łączności, w tym dwa złącza Display Port, HDMI i obsługę HDR, model 4K6021Z jest kompatybilny z szeroką gamą cyfrowych źródeł wideo, w celu jeszcze łatwiejszej integracji z istniejącą infrastrukturą AV.

Zapotrzebowanie na niedrogie i elastyczne rozwiązania projekcyjne 4K nieustannie wzrasta, dlatego prezentowany model Canon 4K6021Z jest odpowiedzią na te potrzeby. To wytrzymałe i trwałe urządzenie, które dzięki minimalnym nakładom serwisowym sprawdzi się jako długofalowa inwestycja. Źródło światła laserowego oferuje do 40 000 godzin bezobsługowej pracy, a filtr powietrza jest łatwo dostępny nawet po zamontowaniu projektora, co minimalizuje czas przestoju i upraszcza konserwację urządzenia. Dzięki wiodącej efektywności energetycznej w swojej klasie, zarówno podczas pracy, jak i w trybie czuwania, urządzenie to gwarantuje niski całkowity koszt eksploatacji. Aby zwiększyć komfort użytkowników, model ten jest objęty 5-letnią gwarancją z usługą wypożyczenia projektora zastępczego na czas naprawy.

Więcej informacji na temat projektora XEED 4K6021Z można znaleźć na stronie www.canon/projectors.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *