PolecaneSieci kablowe

YouTube Kids dostępny na UPC 4K TV BOX

UPC Polska ponownie poszerza ofertę dla swoich klientów. Użytkownicy UPC 4K TV BOX zyskają dostęp do aplikacji YouTube Kids, dzięki której dzieci mogą w bezpieczniejszy, łatwiejszy i ciekawszy sposób odkrywać świat, oglądając filmy online.

 

Flagowy UPC 4K TV Box jest obecny na rynku od blisko roku. Od tego czasu użytkownicy tego innowacyjnego, małego a zarazem ekologicznego dekodera zyskują dostęp do coraz większej ilości treści. To sprawia, że cieszy się nieustającym zainteresowaniem wśród klientów UPC Polska. Doceniany jest za nowoczesne funkcje pozwalające na sterowanie głosem czy integrację 360 z UPC TV Go zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

UPC stale zapewnia klientom różnorodną cyfrową rozrywkę na najwyższym poziomie, wprowadzając usługi i rozwiązania mobilne umożliwiające dostęp do atrakcyjnych treści w dowolnym miejscu i czasie. W kwietniu użytkownicy dekodera UPC 4K TV BOX uzyskali dostęp do aplikacji Amazon Prime Video. Teraz do wachlarza możliwości dołącza YouTube Kids.

Aplikacja YouTube Kids została stworzona po to, aby dzieci mogły w prostszy i bezpieczniejszy sposób rozwijać swoje zainteresowania, oglądając filmy online. Materiały dostępne w aplikacji dobierane są zarówno na podstawie zautomatyzowanych filtrów stworzonych przez zespół inżynierów YouTube, jak i weryfikacji manualnej oraz opinii przekazywanych przez rodziców.W bibliotece znajdą filmy familijne oraz inspirujące treści pobudzające twórczość i wyobraźnię dzieci. Spektrum możliwości jest szerokie: od piosenek przez dziecięce programy po treści edukacyjne tłumaczące funkcjonowanie świata.

Korzystanie z nowej opcji nie wymaga dodatkowych kosztów. Wystarczy zalogować się używając swojego konta, a aplikacja automatycznie pojawi się w menu na urządzeniu z chwilą aktualizacji oprogramowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *