Technologia - Promocje

Z Acer zaoszczędzisz na wakacje oraz na paliwie!

Musisz oszczędzać na wakacjach? Acer zadba, by w tym roku po urlopie zostały tylko miłe wspomnienia. Decydując się na zakup komputerów PC od Acer i Predator możesz zyskać nawet 1000 złotych na paliwo albo otrzymać cashback w wysokości do 700 złotych na zakup wybranych laptopów dla graczy.

 

Druga połowa wakacji zapowiada się bardzo ciekawie dla fanów sprzętów Acer. Tajwański producent przygotował nowe promocje za zakup laptopów i desktopów z serii Predator iAcer Nitro – na czym polegają?

Kupujesz i odzyskujesz nawet do 700 złotych! Promocja na laptopy Acer i Predator

Od 25 lipca do 4 września trwa promocja marki Acer na zakup rozpoznawalnych i znanych ze swoich wyjątkowych możliwości laptopów z serii Predator i Nitro z procesorami Intel®Core™ i5 lub Intel® Core™ i7 12 generacji. To niezwykła okazja dla miłośników gamingu i osób, które wymagają od swojego sprzętu niezawodnej prędkości, chłodzenia, idealnego odwzorowania grafiki czy dużej pamięci. Co robić, aby wziąć udział w promocji?

Kup wybrany model laptopa Predator lub Acer Nitro z procesorem Intel® Core™ i5 lub Intel® Core™ i7 12 generacji, zachowaj dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT), a następnie w ciągu 7 dni od zakupu wypełnij formularz zgłoszeniowy. W trakcie 14 dni od pozytywnej weryfikacji na konto podane w zgłoszeniu trafi cashback. Promocją są objęte laptopy kupione w RTV EURO AGD, Komputronik, Media Expert, X-KOM, Morele i Alsen.

Lista laptopów biorących udział w akcji cashback:

ACER NITRO 5 z procesorami Intel® Core™ i5 (AN517-58)

ACER NITRO 5 z procesorami Intel® Core™ i5 (AN517-55)

ACER ASPIRE 7 z procesorami Intel® Core™ i5 (A715-51G)

ACER NITRO 5 z procesorami Intel® Core™ i7 (AN517-55)

ACER NITRO 5 z procesorami Intel® Core™ i7 (AN517-58)

ACER Predator Helios z procesorami Intel® Core™ i7 (PH315-55)

ACER Predator Helios z procesorami Intel® Core™ i7 (PH317-56)

ACER Predator Triton z procesorami Intel® Core™ i7 (PT516-52S)

Więcej na temat Promocji Cashback oraz regulamin są dostępne na stronie wydarzenia.

Nawet do 1000 złotych na karcie paliwowej za zakup desktopa!

Acer znalazł sposób na oszczędności paliwa w czasie szalejącej inflacji. Kupując sprzęt Predator lub Acer Nitro z procesorami Intel® Core™ i5 lub Intel® Core™ i7 12 generacji w okresie od 25 lipca do 4 września można otrzymać bon paliwowy na stacje BP w wysokości500, 700 lub 1000 zł. Lepiej się pospieszyć, ponieważ ilość kart dostępnych w promocji jest ograniczona!

Wybierz model komputera stacjonarnego objętego promocją:

ACER NITRO z procesorami Intel® Core™ i5

ACER NITRO z procesorami Intel® Core™ i7

ACER PREDATOR z procesorami Intel® Core™ i7 lub Intel® Core™ i9.

Zachowaj paragon lub fakturę VAT, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie promocji do 7 dni od zakupu. W ciągu 14 dni od pozytywnej weryfikacji na adres podany w formularzu zostanie wysłana karta paliwowa.

Regulamin promocji jest dostępny na stronie wydarzenia.

Microsoft 365 Personal za darmo po zakupie Acer Aspire 3 lub 5

To nie jedyne aktywne akcje promocyjne marki Acer. Szukasz idealnego laptopa do pracy lub do nauki? Już teraz kup Acer Aspire 3 lub 5, który idealnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i przenośny laptop do pracy w dowolnym miejscu. Do 30 września za zakup wybranego laptopa Acer Aspire 3 lub 5 i można odebrać pakiet Microsoft 365 Personal w prezencie. Szczegóły promocji pod tym adresem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *