Z archiwum UFC: Transmisja w Polsacie Sport

Organizacja UFC zagościła na antenach sportowych kilka miesięcy temu. Wydarzenia na żywo to jednak nie wszystko! Zabierzemy naszych widzów na historyczną wyprawę z największą organizacją MMA na świecie. Zaczynamy od walki z gali UFC 205 w Nowym Jorku pomiędzy Joanną Jędrzejczyk a Karoliną Kowalkiewicz, której stawką był pas mistrzowski kategorii słomkowej!

 

 

Pierwsza gala UFC została zorganizowana dokładnie 12 listopada 1993 roku. Dokładnie trzynaście lat później na 377 wydarzeniu stworzonym przez amerykańskiego giganta dwie polskie zawodniczki pojawiły się w oktagonie, aby powalczyć o pas mistrzowski kategorii słomkowej.

Aktualna mistrzyni Joanna Jędrzejczyk kontra skazywana na porażkę Karolina Kowalkiewicz. Gala UFC 205 w Madison Square Garden była wydarzeniem historycznym dla polskiego MMA, ale również zwieńczeniem długo wyczekiwanego, dziewiętnastoletniego wyczekiwania na powrót wszechstylowej walki wręcz do stanu Nowy Jork.

Od najważniejszej walki w historii polskiego MMA rozpoczynamy cykl „Z Archwiwum UFC”, w którym zabierzemy naszych widzów na historyczną wyprawę z amerykańską organizacją. Walki Polaków, najważniejsze pojedynki, brutalne nokauty i zwroty akcji. Tego nie zabraknie od lipca na sportowych antenach Polsatu.

Transmisja walki z UFC 205 Joanna Jędrzejczyk – Karolina Kowalkiewicz w niedzielę 1 lipca od godziny 13:35 w Polsacie Sport!

Transmisje gal UFC na sportowych antenach Polsatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *