Zagadkowa jesień na kanałach AXN

Agenci specjalni szukający prawdy stojącej za zbrodniami w amerykańskiej marynarce, Sherlock Holmes na tropie mistrza zbrodni, współczesna rodzina królewska pod obstrzałem mediów i opinii publicznej, kobieta walcząca o swoje miejsce na szczytach amerykańskiej władzy oraz naukowcy starający się pokonać śmiercionośny wirus. Tegoroczną jesień kanały AXN rozpoczną premierami 12. sezonu Agentów NCIS, Sherlocka Holmes’a: Gry cieni, The Royals, Madam Secretary i 2. sezonu Helix.
 

 
Serial Agenci NCIS opowiada o grupie dochodzeniowej, która rozwiązuje zagadki kryminalne dotyczące Marynarki Wojennej i Korpusu Marines. Grupą dowodzi agent specjalny Leroy Jethro Gibbs, doświadczony były komandos. Pracuje wraz z byłym detektywem z wydziału zabójstw Tonym DiNozzo, specjalistką sądową Abby Sciuto i lekarzem sądowym, Doktorem Mallardem. Do drużyny dołącza Kate Todd, agentka Secret Service, a także nowicjusz Timothy McGee. Premiera 12. sezonu serialu Agenci NCIS w czwartek 6 września o godz. 21:00. Kolejne odcinki w czwartki o 21:00 w AXN.
Sherlock Holmes: Gra cieni to druga odsłona przygód genialnego detektywa Sherlocka Holmesa (Robert Downey Jr.) i jego przyjaciela dr. Johna Watsona (Jude Law). Kiedy policja znajduje zwłoki księcia koronnego Austrii wszyscy są przekonani, że arystokrata popełnił samobójstwo. Wszyscy, poza Sherlockiem Holmesem, który dochodzi do wniosku, że książę został zamordowany, a za jego śmierć odpowiedzialny jest geniusz zbrodni, profesor Moriarty (Jared Harris). Premiera filmu Sherlock Holmes: Gra cieni w sobotę 15 września o godz. 19:15 w AXN.
The Royals to fikcyjna historia współczesnej brytyjskiej rodziny królewskiej. Głowa rodziny, Helena (Elisabet Hurley) musi na co dzień mierzyć się z wewnętrznymi problemami rodziny, będąc pod lupą mediów i poddanych. Jej młodsze dzieci, bliźniacy książę Liam i księżniczka Eleanor, oddają się hedonistycznym rozrywkom, wiedząc, że ich starszy brat Robert zostanie przyszłym królem Anglii. Gdy Robert zostaje zabity, następcą tronu zostaje Liam, który musi sprostać nowej roli.  Premiera serialu The Royals w poniedziałek 10 września o godz. 21:05. Kolejne odcinki w poniedziałki o 21:05 w AXN White.
Madam Secretary to historia Elizabeth „Bess” Adams McCord (w tej roli Téa Leoni), byłej analityk CIA, a obecnie profesor politologii na Uniwersytecie w Virginii, która wraz z mężem i dziećmi wiedzie spokojne życie na wsi. Wszystko zmienia się, gdy nieoczekiwanie dostaje od swojego byłego szefa – obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych – propozycję objęcia stanowiska Sekretarza Stanu.  Od teraz McCord będzie dowodzić polityką zagraniczną Stanów Zjednoczonych, walczyć z wrogami w Białym Domu i na Kapitolu oraz rozwiązywać kryzysy międzynarodowe, jednocześnie starając się utrzymać dobre relacje z dziećmi i mężem. Premiera serialu Madam Secretary we wtorek 11 września o godz. 21.05. Kolejne odcinki we wtorki o 21.05 w AXN White.
Bohaterowie serialu Helix 2 to grupa naukowców wysłana na odizolowaną wyspę St. Germain, zamieszkiwaną od pokoleń przez grupę religijną. Mają oni zbadać niebezpieczny patogen, który zabił wszystkich mieszkańców. W trakcie dochodzenia członkowie grupy napotkają wiele zagadkowych śladów i znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Premiera 2. sezonu serialu Helix w czwartek 6 września o godz. 22:05. Kolejne odcinki w czwartki o 22:05 w AXN Black


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *