Sieci kabloweSport w TVViaplay

Zaległy mecz 25. kolejki Bundesligi w Viaplay

Zaległy mecz 25. kolejki Bundesligi rozegra dziś wicelider Borussia Dortmund na wyjeździe z FSV Mainz. Jeśli Borussia wygra, zmniejszy straty do prowadzącego Bayernu Monachium do czterech punktów. Transmisję na żywo z meczu FSV Mainz – Borussia Dortmund można oglądać z polskim komentarzem, w środę o 18.30 wyłącznie na Viaplay.pl

 

– Zaległy mecz 25. kolejki Bundesligi rozegra w środę wicelider Borussia Dortmund na wyjeździe z FSV Mainz

– Jeśli Borussia wygra, zmniejszy straty do prowadzącego Bayernu Monachium do czterech punktów

– Transmisję na żywo z meczu FSV Mainz – Borussia Dortmund można oglądać z polskim komentarzem, w środę o 18.30 wyłącznie na Viaplay.pl

Jedenaście punktów przewagi nad trzecim Bayerem Leverkusen i tylko cztery punkty straty do prowadzącego Bayernu Monachium – tak będzie wyglądać sytuacja Borussii Dortmund w Bundeslidze, jeśli w środowym zaległym meczu 25. kolejki Bundesligi upora się na wyjeździe z FSV Mainz. Do końca sezonu pozostanie osiem kolejek. Spotkanie to zostało wcześniej przełożone ze względu na zakażenia koronawirusem w zespole z Moguncji – do gry gotowych było czternastu zawodników, ale w tym gronie nie było bramkarzy.

Cztery mecze bez porażki Borussii, czy wykorzysta potknięcia faworytów?

Borussia w poprzednich czterech ligowych meczach nie przegrała, a trzy z nich wygrała. W ostatni weekend 1:0 pokonała u siebie Arminię Bielefeld. Mainz w ten weekend przegrało 1:3 w Berlinie z Unionem. Ale we wcześniejszych trzech kolejkach zanotowało dwa zwycięstwa i remis, w tym 3:2 pokonało u siebie Bayer Leverkusen.

W przeciwieństwie do Borussii, dla której to jeden z meczów mogących zaważyć na tym, czy drużyna z Dortmundu zagrozi Bayernowi w walce o mistrzostwo Niemiec, FSV Mainz może w środę zagrać bez większej presji. Ma spokojne miejsce w środku ligowej stawki, dziesiąte. Z 34 punktami na koncie, jedenaście traci do podium, a tyle samo wynosi ich przewaga nad strefą spadkową.

Mecz FSV Mainz – Borussia Dortmund można oglądać w środę o 18.30 na platformie streamingowej Viaplay. Komentują Szymon Ratajczak i Marcin Borzęcki.

Zaległy mecz 25. kolejki Bundesligi – transmisja na żywo na platformie Viaplay:

ŚRODA, 16 marca:

18.30 FSV Mainz – Borussia Dortmund, komentują Szymon Ratajczak i Marcin Borzęcki

fot. Scanpix/Viaplay

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *