Telekomunikacja - Telefony - Promocje

“Zapłać z Play” za subskrypcję Wyborcza.pl

Wyborcza.pl wprowadza nowe udogodnienie dla swoich subskrybentów – klientów kolejnej sieci komórkowej. Od środy, 18 marca 2020 r. abonenci sieci Play będą mogli zapłacić za prenumeratę cyfrową “Gazety Wyborczej” razem z rachunkiem za telefon.

 

 

 

 

 

 

Dzięki nowej metodzie płatności na Wyborcza.plklienci Play będą mogli dodać opłatę za subskrypcję cyfrowych treści dziennika do swojego rachunku za telefon komórkowy. W tym celu wystarczy wskazać opcję “Zapłać z Play” podczas zakładania konta bezpośrednio na stronie  Wyborcza.pl/play i przejść krótki proces weryfikacji.

Ta forma płatności to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę oraz bezpieczeństwo. Dzięki usłudze “Zapłać z Play” abonenci sieci mogą aktywować prenumeratę cyfrową “Gazety Wyborczej” bez przekazywania informacji o swojej karcie płatniczej czy kredytowej.

Na start współpracy Wyborcza.pl przygotowała specjalną promocję dla klientów Play, dzięki której abonenci tej sieci otrzymają miesięczny dostęp do treści Wyborcza.pl w prezencie – będą mogli czytać setki artykułów przygotowanych przez zespół “Gazety Wyborczej”, m.in. poświęconych bieżącym wydarzeniom w Polsce i na świecie.

Z opcji “Zapłać z Play” może skorzystać każdy klient posiadający numer w Play na abonament. Dostawcą płatności i rozwiązania technicznego jest firma DVMP z grupy Digital Virgo. Warto pamiętać, że włączona blokada zakupów mobilnych uniemożliwia korzystanie z tego rozwiązania.

Więcej szczegółów dotyczących nowej formy płatności można znaleźć na stronie internetowej  Wyborcza.pl/play.

“Gazeta Wyborcza” jest liderem cyfryzacji prasy w Polsce. Na koniec 2019 r. liczba prenumerat cyfrowych dziennika sięgnęła prawie 218 tys., co zapewniło “Wyborczej” miejsce w prestiżowym gronie tytułów z największą liczbą subskrypcji treści na świecie. Zespół “Gazety Wyborczej” intensywnie rozwija też swoją ofertę cyfrową dla biznesu i instytucji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *