Internet & GryTelekomunikacja - Telefony - Promocje

“Zapłać z Plus” za subskrypcję Wyborcza.pl

Serwis Wyborcza.pl wprowadza nowe udogodnienie dla swoich subskrybentów – klientów kolejnej sieci komórkowej. Od 5 maja 2020 r. abonenci sieci Plus mogą zapłacić za prenumeratę cyfrową “Gazety Wyborczej” razem ze swoim rachunkiem za telefon.

 

 

 

 

Dzięki nowej metodzie płatności na Wyborcza.pl klienci Plus będą mogli dodać opłatę za subskrypcję Wyborcza.pl do swojego rachunku za telefon komórkowy. W tym celu wystarczy wskazać opcję “Zapłać z Plus” podczas zakładania konta bezpośrednio na stronie  Wyborcza.pl/plus i przejść krótki proces weryfikacji.

Ta forma płatności to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę oraz bezpieczeństwo. Dzięki usłudze “Zapłać z Plus” abonenci sieci będą mogli aktywować prenumeratę cyfrową “Gazety Wyborczej” bez przekazywania informacji o swojej karcie płatniczej czy kredytowej.

Na początek współpracy Wyborcza.pl przygotowała promocję dla klientów Plus, dzięki której abo nenci tej sieci otrzymają miesięczny dostęp do treści Wyborcza.pl w prezencie – będą mogli czytać setki artykułów przygotowanych przez zespół “Gazety Wyborczej”, m.in. poświęconych bieżącym wydarzeniom w Polsce i na świecie.

Z opcji “Zapłać z Plus” może skorzystać każdy klient posiadający numer w Plus na abonament. Płatności i rozwiązania techniczne są realizowane dzięki rozwiązaniu DV Pass, które zapewnia Digital Virgo. Warto pamiętać, że włączona blokada zakupów mobilnych uniemożliwia korzystanie z tego rozwiązania.

Więcej szczegółów dotyczących nowej formy płatności można znaleźć na stronie internetowej  Wyborcza.pl/plus.

„Gazeta Wyborcza” jest największym opiniotwórczym dziennikiem i liderem cyfryzacji prasy w Polsce. To codzienny wybór czytelników, którzy szukają informacji, opinii, analiz i komentarzy, chcą poszerzać swoją wiedzę o świecie, a także poszukują atrakcyjnej rozrywki i praktycznych porad. Treści dziennika dostępne są zarówno w formie papierowej, jak i cyfrowej – w serwisach internetowych Wyborcza.pl, w aplikacji mobilnej oraz w wersji na czytniki. W kwietniu 2020 r. liczba prenumerat cyfrowych dziennika sięgnęła 240 tys. – wraz z tymi, którzy kupują papierowe wydanie, dziennik ma łącznie 300 tys. płacących czytelników. Zespół “Gazety Wyborczej” intensywnie rozwija też swoją ofertę cyfrową dla biznesu i instytucji.

Wyborcza.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *