Czerwiec na kanale AMC

Prezentujemy zapowiedzi programowe dla kanału AMC na miesiąc czerwiec.

JAMES CAMERON: HISTORIA SCIENCE FICTION 
PRODUKCJA WŁASNA AMC
W każdy poniedziałek o 21:00 
Finałowy odcinek  11 czerwca

Każdy z sześciu odcinków dokumentalnej serii to godzinna autorska opowieść o gatunku, którego niekwestionowanym mistrzem jest zdobywca wielu nominacji i nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, scenarzysta, reżyser i producent, James Cameron. Science fiction to jeden z najpopularniejszych gatunków w kulturze popularnej. W każdym z odcinków nowej serii odkryjemy jego korzenie, przyjrzymy się futurystycznym wizjom twórców i dowiemy się, co najbardziej ich fascynuje. Seria obfituje w wywiady ze słynnymi twórcami i artystami, których kariera miała wielki wpływ na rozwój gatunku science fiction, m.in. Stevenem Spielbergiem, George’em Lucasem, Ridleyem Scottem, Christopherem Nolanem, Arnoldem Schwarzeneggerem, Willem Smithem i Sigourney Weaver. „James Cameron: historia science fiction” to niezwykła podróż w głąb gatunku, która przybliży jego przyszłość oraz pozwoli lepiej zrozumieć skąd biorą się pomysły na kolejne produkcje science fiction.

TERROR
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Nowe odcinki w każdy czwartek o 22:00 
Finał sezonu 7 czerwca o 22:00

Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial, którego producentami są Ridley Scott, David Kajganich i Soo Hugh, zabiera widzów w zatrważającą podróż. Akcja produkcji koncentruje się na niebezpiecznej wyprawie Królewskiej Marynarki Wojennej, która wyrusza na nieznane terytorium w poszukiwaniu Przejścia Północno-Zachodniego. Załoga stanie w obliczu zdradliwych warunków, ograniczonych zasobów, gasnącej nadziei na przetrwanie i strachu przed nieznanym. Przenikliwy mróz, samotność i uwięzienie na samym końcu świata – „Terror” świetnie pokazuje, co może pójść źle, gdy grupa mężczyzn desperacko walczących o przeżycie, musi zmierzyć się nie tylko z żywiołami przyrody, ale także ze sobą nawzajem.

Występują: Jared Harris, Ciarán Hinds, Tobias Menzies, Nive Nielsen

FEAR THE WALKING DEAD
 PRODUKCJA WŁASNA AMC
Nowe odcinki w każdy poniedziałek o 22:00
Finałowy odcinek s. 4A 11 czerwca

W 4. sezonie zobaczymy świat Madison Clark (Kim Dickens) z perspektywy Morgana Jonesa (Lennie James), który dołączył do obsady w ramach crossoveru z „The Walking Dead”. Niedaleka przeszłość bohaterów przenika się z niepewną teraźniejszością naznaczoną walką i nowymi odkryciami, gdy na ich drodze stają nowi sprzymierzeńcy oraz wrogowie niosący ze sobą kolejne zagrożenia. Walczą o siebie nawzajem, jak również przeciwko sobie oraz całej rzeszy umarłych, aby zbudować nową rzeczywistość pomimo otaczającej ich zewsząd śmierci. W nowej rzeczywistości „Fear the Walking Dead” ciemność przenikać się będzie ze światłem, terror z chwałą, a heroiczne czyny z wyrachowaniem i tchórzostwem.

Występują: Lennie James, Kim Dickens, Frank Dillane, Alycia Debnam-Carey
 

KRAINA BEZPRAWIA
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Polska premiera sezonu 3A w poniedziałek,
18 czerwca o 22:00

Nowe odcinki w każdy poniedziałek o 22:00

W 3. sezonie Sunny, który żyje w ukryciu, będzie starał się zapewnić byt swojemu nowonarodzonemu synowi, Henry’emu, osieroconemu przez matkę – Veil. Dopiero gdy Henry zapada na tajemniczą chorobę, Sunny postanawia połączyć siły z Bajie’im i powrócić do Krainy bezprawia, gdzie Wdowa i baronowa Chau dalej zmagają się ze sobą w przedłużającej się wojnie, która zdestabilizowała cały region. Wdowa, która nie może już liczyć ani na pomoc Tildy, ani Walda, musi połączyć siły z Lydią i Nathanielem Moonem, niegdysiejszym Regentem, który wskutek starcia z Sunnym oraz Bajie’im stracił rękę w 2. sezonie. Dopiero kiedy tajemniczy przywódca Nomadów, znany jako Pilgrim, przybędzie do Krainy bezprawia z misją przywrócenia potęgi Azry oraz zaprowadzenia nowej ery pokoju, dawni wrogowie będą musieli zawrzeć przymierze, by uchronić się przed zagrożeniem.

Występują: Daniel Wu, Nick Frost, Emily Beecham, Aramis Knight

HAP I LEONARD: THE TWO-BEAR MAMBO
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Polska premiera 3. sezonu w czwartek, 14 czerwca o 22:00
Nowe odcinki w każdy czwartek o 22:00

Kiedy Florida Grange znika bez śladu, Hap i Leonard wyruszają na jej poszukiwania. W miarę odkrywania kolejnych wątków tajemnicy, dwójka kumpli wplącze się w dziwne relacje z typkami spod ciemnej gwiazdy, włączając w to prawdopodobnie przekupionego szeryfa. Po raz kolejny przemierzając wschodni Teksas, na swojej drodze napotkają sztorm na miarę tego z biblijnych przypowieści. Hap i Leonard będą dwoić się i troić, by odnaleźć Floridę, zanim to członkowie Klanu odnajdą ich. Bohaterowie wyniosą z tej historii cenną lekcję o tym, że dobrzy chłopcy nie zawsze wygrywają, a wszystko jest niczym wobec sił Matki Natury.

Występują: James Purefoy, Michael Kenneth Williams, Tiffany Mack, Louis Gossett Jr.

NIEDZIELNA PRZYGODA
W czerwcu w każdą niedzielę od godziny 13:00 zapraszamy na filmy przygodowe
      
PRZYGODY HERKULESA
3 czerwca o 13:00
NOWE PRZYGODY HERKULESA
3 czerwca o 14:55
DIABELSKIE WIATRY
10 czerwca o 13:00 
KRWIOŻERCZY RÓJ
10 czerwca o 14:55
SUŁTANI WESTERNU 
17 czerwca o 13:00 
CORONADO
17 czerwca o 15:10
CZŁOWIEK W ŻELAZNEJ MASCE
24 czerwca o 13:00
ZAGINIONY SKARB
24 czerwca o 15:30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *