Zaskakujące transformacje w nowych odcinkach „OK K.O.! Po prostu walcz”

Na antenę Cartoon Network powracają nowe przygody młodego herosa o imieniu K.O. W premierowych odcinkach pierwszego sezonu „OK K.O.! Po prostu walcz” bohaterowie zmienią się między innymi w szkielety i wilkołaki, jednak nie zawsze będą potrafili bez problemu wrócić do własnych postaci. Premiera w poniedziałek 2 kwietnia o godz. 15:35.
 

 
Dzielny K.O. uparcie szlifuje swoje umiejętności, aby zostać najpotężniejszym herosem Lakewood Plaza. Wkrótce bohater będzie miał dobrą okazję, by przetestować swoją gotowość do walki. Miasteczko zostanie zaatakowane przez niebezpiecznego robota. Aby stawić mu czoło, K.O., Enid i Rad dadzą się ukąsić Puszkowi Staruszkowi, dzięki czemu przemienią się w najprawdziwsze wilkołaki. Największe problemy zaczną się jednak wtedy, kiedy będą chcieli wrócić do swoich postaci.
W jednym z nowych odcinków Lakewood odwiedzi też podejrzany handlarz, który zaoferuje tajemniczego pilota, zmieniającego wszystko w poruszający się i mówiący szkielet. Mieszkańcy będą zachwyceni urządzeniem, poza K.O., który jako jedyny zostanie poddany przemianie. Kiedy kupiec będzie chciał sprzedać pilota wrogim herosom, chłopak będzie musiał przekonać swoich przyjaciół, że potężny gadżet nie jest tak zabawny, jak im się wydaje.
Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu „OK K.O! Po prostu walcz” w poniedziałek 2 kwietnia o 15:35. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 15:35.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *