Zawadzka i Kołeczek w świątecznych przebraniach życzą Wesołych Świąt (wideo)

Marcelina Zawadzka w stroju zajączka i Kasia Kołeczek jako kurczak już w wielkanocną niedzielę pojawią się w świątecznym odcinku „Bake Off – Ale Ciacho!”. Gwiazdy zdradziły, jak zamierzają spędzić zbliżające się święta.
 

 
Nie wyobrażam sobie świąt bez mojej rodziny, dlatego jadę do Malborka, żeby spotkać się z najbliższymi i poświęcić im całą swoją uwagę. Zanim zasiądziemy przy świątecznym stole czeka mnie oczywiście pomoc w dopięciu wszystkiego na ostatni guzik. W tym roku wzięłam na siebie przygotowanie święconki i upieczenie sernika – to jedyny wypiek, który – mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością – wychodzi mi dobrze śmieje się Marcelina Zawadzka.
Święta w rodzinnym gronie spędzi także Kasia Kołeczek.
Na święta zawsze czekam z wielkim utęsknieniem, bo jest to czas, który możemy poświęcić najbliższym. Zapominam wtedy o pracy, odkładam telefon na bok! Życzę, żeby każdy w nadchodzącym czasie mógł odpocząć od codziennych obowiązków! Cieszmy się rozmowami i spacerami z rodziną. Niech Lany Poniedziałek będzie naprawdę mokry a stoły niech uginają się od świątecznych wypieków mówi Kasia Kołeczek.
W świątecznym odcinku „Bake Off – Ale Ciacho!” nie zabraknie także gościa specjalnego, który nie tylko pomoże jurorom ocenić świąteczne wypieki uczestników. Małgorzata Ostrowska-Królikowska, bo o niej mowa, opowie też, jak wygląda Wielkanoc w jej domu.
 


Przypomnijmy, że świąteczny odcinek kulinarnego show już w niedzielę o godzinie 15:20 w TVP2


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *