Zbigniew Boniek gościem Cafe Futbol

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek będzie gościem najbliższego Cafe Futbol. Głównym tematem programu będzie reprezentacja Polski oraz podsumowanie Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego PZPN.

 

 

 

Po udanych eliminacjach mistrzostw świata czas na podsumowania, analizy i myślenie o przyszłości. Jednym z głównych ojców sukcesu kadry Adama Nawałki był Boniek, który stworzył podwaliny pod tę drużynę. W tym roku Polacy rozegrają jeszcze dwa mecze, z Urugwajem i Meksykiem.

Boniek to żywa legenda polskiego futbolu. Brązowy medalista mistrzostw świata 1982 oraz jedyny nasz zawodnik, który znalazł się w trójce najlepszych zawodników na świecie. W swojej karierze zdobywał m.in. mistrzostwo Włoch oraz Puchar Europy. Potem był też selekcjonerem kadry, a od 2012 roku jest prezesem PZPN-u.

Ponadto w programie podsumowanie Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego PZPN, które obradowało w środku tygodnia. Cafe Futbol poprowadzi Mateusz Borek. Rzecz jasna będą też nasi stali eksperci, Roman Kołtoń oraz Tomasz Hajto.

Cafe Futbol w niedzielę o 11.00

Dogrywka na Polsatsport.pl od godziny 12.25

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *