Radio

Zgłoś kandydata do 11. edycji Nagrody Radia TOK FM im. Anny Laszuk

Kto powinien zostać laureatem Nagrody Radia TOK FM im. Anny Laszuk za 2020 rok? Radio TOK FM rozpoczęło 11. edycję Nagrody i zachęca wszystkich do zgłaszania kandydatów do tego wyróżnienia – mogą to być osoby lub organizacje, które w minionych 12 miesiącach miały istotny wpływ na świadomość społeczną lub wręcz zmieniły polską rzeczywistość. Kandydatury wraz z uzasadnieniem można przesyłać przez formularz na stronie nagroda.tokfm.pl lub e-mailem na adres nagroda@tok.fm.

 

Rozpoczęła się 11. edycja Nagrody Radia TOK FM im. Anny Laszuk, przyznawanej przez Radio TOK FM za odważne, niekonwencjonalne, niezwykłe działania, które w ciągu mijającego roku miały istotny wpływ na świadomość społeczną lub wręcz zmieniły polską rzeczywistość. Kto w 2020 roku dokonał rzeczy, które zasługują na takie wyróżnienie? Która z organizacji w spektakularny sposób walczyła o lepszy świat? – kandydatów do wyróżnienia wraz z krótkim uzasadnieniem można zgłaszać przez stronę nagroda.tokfm.pl lub e-mailem wysyłanym na adres nagroda@tok.fm.

Data przyznania nagrody zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.

Radio TOK FM wręcza swoją nagrodę od 2011 r. Ubiegłoroczne wyróżnienie trafiło do sędziego Pawła Juszczyszyna. W gronie laureatów Nagrody Radia TOK FM im. Anny Laszuk za poprzednie lata są m.in. Inicjatywa Wolne Sądy, Czarny Protest/Ogólnopolski Strajk Kobiet, płk Krzysztof Olkowicz, Robert Biedroń, Adam Bodnar wraz z Koalicją Organizacji Pozarządowych, Obrońcy Puszczy Białowieskiej.

Patronką wyróżnienia jest Anna Laszuk, przedwcześnie zmarła dziennikarka Radia TOK FM, którą redakcja upamiętnia za jej odwagę w przełamywaniu stereotypów, zaangażowanie i pasję, z jaką podejmowała walkę o prawa człowieka, szczególnie prawa kobiet i mniejszości.

Więcej o informacji nagrodzie i jej laureatach, a także formularz zgłoszeniowy – na stronie: nagroda.tokfm.pl.
#nagrodaTOKFM

Radio TOK FM – Pierwsze Radio Informacyjne jest opiniotwórczym radiem „mówionym”, w którym słowo stanowi około 90% programu antenowego. Stacja intensywnie rozwija swoją ofertę premium, a liczba wykupionych dostępów Premium TOK FM dynamicznie rośnie – obecnie wynosi ponad 24 tys.

tokfm.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *